V letnom magazíne na teba čaká veeeľa čítania o K-POPE! Aké šokujúce tajomstvá skrýva zákulisie biznisu s kórejským popom a prečo v Ázii aktuálne riešia, že mladí trainees zomierajú ako na bežiacom páse? 

Predstavíme ti netradičnú kapelu KARD zloženú z 2 chalanov a 2 báb, no a v časáku nájdeš aj exkluzívny rozhovor o najnovšej doske 5-STAR od k-popovej formácie STRAY KIDS! Dozvieš sa, ako nový album vznikal, ktoré predmety chalanov na škole bavili a ktoré nie, čo by Bang Chan, Lee Know, Changbin, Hyunjin, Han, Felix, Seungmin a IN robili počas voľného dňa aj to, ako to vyzerá u nich doma!

S k-popom sme ešte neskončili! Chalanov z ENHYPEN sme sa v ďalšom interview pýtali, aká ingrediencia by boli v polievke z kapely! Kto by bol zemiak, kto syr a kto kaleráb?!

V letnom magazíne sa dočítaš aj o najnovšej sérii ZAKLÍNAČA (poslednej s Henry Cavillom!) a MOTÝLIKOV, ktoré budú mať premiéru už toto leto! Okrem toho ti predstavíme aj novú seriálovú romantickú k-drama pecku XO, KITTY

V letnom Kamarátovi nájdeš aj dvojstranu o najsexi chalošoch z instagramu! Okrem známych mien ako Anwar Hadid či Cameron Dallas ti predstavíme aj množstvo nových fešákov! V čísle tiež riešime, ktoré mladé baby vládnu svetu. Uhádneš, o kom hovoríme?

Z animáku SPIDER-MAN: CEZ PARALELNÉ SVETY sa vykľul totálny megahit, v Kamošovi nájdeš okrem plagátu aj veľký text plný pikošiek o tejto komiksovej postave! Vieš o tom, že Pavúčí muž vznikol v hlave Stana Lee pred viac ako ako 60 rokmi? Že Tom Holland si dáva od herectva ročnú prestávku? V časáku vysvetľujeme, čo bude teraz s filmovým Spider-Manom aj to, kedy bude mať premiéru záverečný diel animovanej trilógie s Milesom Moralesom! Možno to bude omnoho skôr, ako si myslíš…

Od 20. júla zaútočí na kiná aj očakávaná BARBIE! Ako prežívala natáčanie filmová bábika Margot Robbie a jej kolega Ken aka Ryan Gosling? A prečo vyraziť do kina na animované NINJA KORYTNAČKY: MUTANTSKÝ CHAOS či fantasy MAGICKÁ FLAUTA?

V letnom magazíne rozoberáme aj tvoje milované idoly — zdá sa, že SHAWN MENDES a CAMILA CABELLO sú o5 spolu! Ako sa vyvíjal ich vzťah od počiatku vekov až dodnes? Ktoré celebs striedajú frajerov ako ponožky? Prečo trpel DYLAN SPROUSE drastickú diétu pred filmovačkou Krásnej katastrofy? Čo majú nové chalani z ONE DIRECTION a je pravda, že čoskoro vydajú nový singel?!

A dozvieš sa tiež, ktoré známe tváre boli adoptované, kto dobyl svet napriek (viac či menej) vážnej chorobe aj to, ktoré celebs skončili dochrámané v nemocnici a prečo!

Na PLAGÁTOCH nájdeš Hyunjina, J-Hope aj Jisoo PLUS Spider-Mana, Hera, Čarovnú flatu a Barbie!

Nového Kamaráta nájdeš už teraz vo všetkých dobrých stánkoch a obchodoch!

4 KOMENTÁRE

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.