Už tradične v predvianočnom období vydáva speváčka Sima svoj nový štúdiový album. Tentokrát s názvom Masterpiece. V preklade to znamená majstrovské dielo, čo pre Simu jej nový album určite je. Fanúšikom prináša až 12 skladieb (z ktorých 10 je úplne nových) a na väčšine pracovala uplynulý rok, no sú medzi nimi aj také, ktoré mala odložené v šuflíku už také 3 roky. “Všetky témy, ktoré sú na tomto projekte, vychádzajú z môjho života, z mojich pocitov a mojich skúseností,” povedala.

Obálka Siminho albumu Masterpiece.

Sima miluje videoklipy a natáča ich skoro ku každej svojej skladbe. Výnimkou nebudú ani songy z Masterpiece a ako speváčka tvrdí, s klipmi chce opäť posunúť laťku vyššie. Novinka Masterpiece sa dostane do predpredaja 20. novembra a vôbec prvýkrát si albáč budeš môcť predobjednať na Siminom novom vlastnom e-shope simonahegerova.sk. Okrem CD tu bude dostupný aj Simin merch a v budúcnosti možno aj iné zaujímavé veci.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.