Justin Bieber patrí medzi tie hviezdy, ktoré s drogami nemajú najlepšie skúsenosti a skoro sa im kvôli ním zrútila kariéra. Napriek tomu však Justin podporuje relaxačné užívanie marihuany a na trh prichádza s vlastnými jointami. V spolupráci so spoločnosťou Palms vytvoril marihuanové jointy, ktoré pomenoval po jeho songu Peaches. V jednom balíčku bude 7 marihuanových cigariet pripravených na okamžité použitie a 1 zapaľovač.

“Som fanúšikom Palms a toho, čo robia tým, že robia kanabis prístupným a pomáhajú ho destigmatizovať – ​​obzvlášť pre mnoho ľudí, ktorým to pomáha na ich duševné zdravie,” vyjadril sa spevák, ktorého prémiové jointy sa budú predávať prevažne v Amerike, kde ja marihuana dekriminalizovaná, za niekoľko desiatok dolárov. Časť výťažku z predaja venuje Justin charitatívnym a neziskovým organizáciám, ktoré bojujú za presadenie liečebného užívania marihuany.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.