Mať sestru je ako mať naj kamošku! Na obraze aj mimo neho existuje množstvo skvelých príkladov, z ktorých sršia dobré súrodenecké vzťahy. Pozreli sme sa na tie najpopulárnejšie (fiktívne aj reálne) sesterské páry! Kto sa prebojoval do nášho minirebríčka?

Bella a Gigi Hadid sú modelky, medzi ktorými nejestvuje žiadna súrodenecká rivalita! V skutočnosti sa podporujú, ako len môžu, čo je v Hollywoode riadna vzácnosť! „Sledovala som túto šou pravidelne ako dieťa, takže tento rok je mega výnimočný, keďže sa ku mne pridáva aj moja malá sestra!“ povedala Gigi počas vysielania Victoria’s Secret Fashion Show! „Som na Bellu tak hrdá, že sa sem prepracovala. Zaslúži si to, pretože tvrdo maká! Zároveň sme obe strašne poctené, že môžeme byť prvými sestrami na móle Victoria’s Secret!“ 

Gigi dodala, že ona v jej rodine je „mozgom“ a Bella zase „srdcom“ hh! „To neznamená, že nemám srdce alebo že Bella nemá mozog, ale keď sa zaoberáme rodinnými záležitosťami a svetovými problémami, moja mama mi hovorí mozog a Belle srdce,“ vysvetlila modelka. „Brat Anwar je zase pol na pol. Bez ohľadu na tému rodinnej diskusie pri nedeľnom obede je Bella veľmi emotívna a súcitná a ja tam sedím, vyťahujem tabuľky a infografiky a pokojne argumentujem!“

Okrem skutočných celebritných sestrier, ako sú Gigi a Bella, existuje aj množstvo fiktívnych párov, ktoré k sebe majú mega blízko. Skvelým príkladom sú Anna a Elsa z rozprávky Frozen, Katniss a Primrose Everdeen z Hier o život aj Arya a Sansa Stark, ktoré poznáš zo serošu Hry o tróny! No a potom sú tu ešte realitné hviezdičky Kendall a Kyllie Jenner, známe herečky Dakota a Elle Fanning či speváčky Miley a Noah Cyrus! To všetko sú známe sesterské páry, ktoré spolu perfišne vychádzajú! 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.