Hororová séria INSIDIOUS sa vracia s ďalším pokračovaním, tentokrát s podtitulom ČERVENÉ DVERE (6.7.)!  Známe tváre vstupujú do záverečnej kapitoly desivej ságy o rodine Lambertovcov, aby sa raz a navždy zbavili svojich démonov! Josh a jeho syn Dalton vojdú do nadprirodzenej dimenzie omnoho hlbšie než doposiaľ, aby čelili temnej minulosti svojej rodiny a novým hrôzostrašným nástrahám, ktoré na nich číhajú za červenými dverami!

12.7. si na teba v kine počká ďalšia MISSION IMPOSSIBLE: ODPLATA, ČASŤ 1.! Tom Cruise tu bude so svojím tímom naháňať tvorcov desivej zbrane, ktorá má potenciál zničiť celé ľudstvo, prvé ohlasy kritikov aj divákov sú nadšené! Fanovia thrillerov si v júli prídu na svoje, už o deň po Mission Impossible bude mať premiéru aj akčný REBEL

Od 20.7. dorazí do kín filmová BARBIE s Margot Robbie a Ryanom Gosslingom, rovnako aj animovaná fantasy MAVKA: STRÁŽKYŇA LESA. Filmový júl uzavrie STRAŠIDELNÝ DOM (27.7.), o ktorom píšeme aj v najnovšom vydaní Kamaráta!

Na streame sa môžeš tešiť na pokračovanie hororovej série BIRD BOX BARCELONA (14.7.), príbeh sa tentokrát vydá do Španielska. S pôvodným castom okolo Sandry Bullock sa síce nestretneš, zato ťa čaká úplne nové herecké obsadenie a kulisy postapokalyptickej Barcelony! V rovnaký deň sa na Appe TV+ vráti aj sci-fi NADÁCIA s premiérou 2. série a taktiež romantická vecička LETO, KEDY SOM SKRÁSNELA 2 (Amazon Prime) inšpirované knižkami Jenny Han! 27. 7. si zase odbije premiéru zvyšok 3. série ZAKLÍNAČA (Netflix) — poslednej, v ktorej sa objaví Henry Cavill! Prečo sa rozhodol s ikonickou úlohou rozlúčiť, sa dočítaš v novom vydaní Kamaráta!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.