Hororové sci-fi MEG 2: NÁVRAT DO HLBÍN udrie do kín už 3.8., no a v rovnaký deň sa predstavia aj najnovšie NINJA KORYTNAČKY: MUTANTSKÝ CHAOS! O filme s revolučnou animáciou, ktorú použili tvorcovia aj v trilógii o Spider-Manovi, píšeme v novom čísle Kamaráta!

10.8. bude mať premiéru animák ČAROVNÁ LIENKA A ČIERNY KOCÚR, horor PAVUČINA aj športové a akčné GRAN TURISMO! Ďalší film inšpirovaný videohrou ťa vezme do rýchleho sveta pretekárskych áut a hráčov videohier! Pikoškou je, že film bol inšpirovaný skutočnými udalosťami! 

Fanúšikov komiksoviek zase poteší BLUE BEETLE (17.8.), v ktorom sa vracia domov čerstvý absolvent Jaime… len aby zistil, že jeho svet je naruby! Nečakane sa ocitne vo vo vlastníctve prastarej pamiatky mimozemskej biotechnológie: Skarabea! Keď si ho Scarabeus vyberie za svojho symbiotického hostiteľa, dostane neuveriteľné brnenie schopné mimoriadnych a nepredvídateľných síl, ktoré navždy zmení jeho osud — a stane sa superhrdinom Blue Beetle! Hlavnú postavu si tu strihol americký fešák s koreňmi v Latinskej Amerike Xolo Maridueña! :3

V polovici augusta do kín dorazí aj uletená komédia PSIA JAZDA pre všetkých psíčkarov, no a na úplnom konci mesiaca (31.8.) bude mať premiéru aj hudobná fantasy MAGICKÁ FLAUTA

Keď príde na stream, už 3.8. sa na Netflixe predstaví novučká séria HEARTSTOPPER! O seroši píšeme aj v novom čísle Kamaráta, takže ak chceš vedieť viac, šup do stánku!

Fanovia Hviezdnych vojen si zase prídu 23.8. na svoje — Disney+ uvedie seriálovú novinku ASHOKA o jedinečnej rytierke Jedi! Miniséria má dokopy 8 dielov a pobeží až do októbra!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.