KRAKENA RUBY má dnes v kinách premiéru!

0
312

Dobrodružný animák, ktorý ťa pohltí celého! Ako dopadne Ruby, ktorá zistí, že je potomkom vznešených morských krakenov a musí bojovať proti po moci bažiacim morským pannám?!

Šestnáťročná školáčka Ruby bojuje so stresom z dospievania a súčasne sa snaží odhaliť pôvod svojej rodiny. Dozvie sa, že patrí do ďalšieho legendárneho rodu morských krakenov. Napriek svojmu vznešenému osudu sa zúfalo snaží zapadnúť medzi spolužiakov na strednej škole v Oceanside, o to viac, keď jej matka zakáže chodiť na pláž. Aj napriek zákazu pátra po svojom pôvode a dospeje k prekvapivému zisteniu – nielenže je potomok bojových kráľovien krakenov, ale že na trón nastúpi ako bojovná kráľovna siedmich morí jej stará mama! Krakeny majú za úlohu chrániť pod prísahou svetové oceány pred márnivými, po moci bažiacimi morskými pannami. Aby mohla splniť svoju úlohu, musí Ruby objať Chelseu, morskú pannu, ktorá sa premenila na človeka a ktorá v tejto podobe nastúpi na ich strednú školu, kde sa stane najobľúbenejšou morskou pannou!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.