Aktuálne číslo

LETNÝ MAGAZÍN KAMARÁTA

Ako vyzerá LETO tvojich idolov? Kam celebrity najradšej cestujú na dovolenku a ako sa jašia na pláži? Pozri si obrázky z pláží aj ich letných sídiel!

Premiéra trojky AFTER sa rýchlo blíži (už začiatkom septembra) a do Letného magazínu sme pre teba pripravili posledné novinky, pikošky, infošky o nových hercoch aj rozhovor s Herom!

Čo bolo na začiatku? Čo všetko spáchali počas pandémie? A čo vravia na povinnú vojenskú službu? Čítaj dvojstranu o BTS plus ďalšie kpop hviezdy – ATEEZ, NCT, BANG CHAN aj JUNG KOOK!

Prečo striedal Francúzsko a Štáty? Ktorý film bol prelomom jeho kariéry? Ako si spomína na svoju strednú školu? A čo najbližšie plány? Super rozhovor s TIMOTHÉE CHALAMETOM!

Aj ty sa rád/rada dívaš na netflixácky seroš SHADOW AND BONE? Do Letného magazínu sme pre teba pripravili až štyroch chalanov. Zisti si o nich z Kamoša všetko a nemusíš hľadať!

Aj chalani z ex ONE DIRECTION majú každý novinky, tak sme ich o všetkých piatich vypátrali a spracovali na dvojstranu. Prečítaj si, čo všetko pripravujú a ako si aktuálne žijú!

Vo filmovom aj hudobnom priemysle je kopa chalanov a mladých mužov, ktorí by stáli za to! Dvojstranu najchrumkavejších BOY STARS ti prinášame v Letnom magazíne Kamoša!

LILI REINHART minulý rok vydala svoju prvú poéziu Swimming Lessons. Básne z tejto knihy sú o jej skúsenostiach s láskou, priateľstvom a úzkosťou, ale tiež o jej snahe preraziť!

Koncom minulého roka vydala PARIS JACKSON svoj prvý štúdiový album Wilted a v Letnom magazíne Kamoša nájdeš rozhovor s ňou hlavne o jej slávnom otcovi!

Tanečky, viac či menej strašidelné mejkapové kreácie, sexi chalani a baby, virálne výzvy a do toho množstvo kontroverzií! Čo všetko a kto všetko dodnes otriaslo svetom TikToku?

Urobil každú chybu, ktorú mohol ako detská hviezda urobiť. Vrátane tých, ktoré ho takmer zničili. Dnes je JUSTIN BIEBER posilnený Bohom, manželstvom a novým albumom Justice! Čítaj v Letnom Kamošovi!

OLIVIA Isabel RODRIGO aktuálne hrá jednu z hlavných postáv v seroši HSM. Je však aj mega speváčka a hudobníčka a v máji jej vyšiel album SOUR! V Letnom Kamošovi vám viac povie o tom, ako si žije!

„Bavia ma dobrodružné baby, ktoré povedia na všetko áno. Surfujem a často leziem po horách“ – povedal v rozhovore TAYLOR PEREZ! Plus JACOB ELORDI, CAMILA WOLFSON aj JOEY KING z KISSING BOOTH!

Sú rafinované, hravé, chlpaté a rozkošné a nečudo, že niektoré celebrity im úplne prepadli! Ktoré sú do MAČIEK doslova zbláznené a majú ich doma ako svojich rodinných príslušníkov? 

Plus úplne najdokonalejší prehľad o letných KINOPREMIÉRACH a aj letných SERIÁLOCH! Nájdeš špeciálne len v LETNOM MAGAZÍNE KAMOŠA!

Plus 8x POSTERS podľa vášho výberu!