Aktuálne číslo

Máj-Jún 2020
Máj – Jún 2020

Ako riešia KORONA VÍRUS celebrity? Čo robia počas karantény? Ktoré darovali mega peniaze na pomoc najviac postihnutým ľuďom? Kedy začnú opäť koncertovať?

Vieš o tom, že HERO ľúbi svoju maminu najviac na svete? A že ešte stále nemal to šťastie, aby niektorú babu mohol nazvať svojou priateľkou? Viac na dvojstrane iba o ňom!

Vybrali sme pre vás zatiaľ najúspešnejších SUPERSTÁRISTOV, tri baby a troch chalanov! V exkluzívnych rozhovoroch sa o nich dozvieš všetko, čo potrebuješ vedieť! Iba v dvojčísle kamoša!

V exkluzívnom rozhovore s BAROU OČENÁŠOVOU alias Jenny sa dozvieš aj to, že na základke bola veľkým introvertom. S málokým sa bavila a ani decká, ani učitelia ju nemali radi!

Čo má nové SIMA? Prečo jej tento rok, ako doteraz každý rok, nevyjde album? Ako sa cíti vo svojom novom byte? A čo vraví na pandémiu korona vírusu?

MONIKA BAGÁROVÁ v exkluzívnom rozhovore iba pre Kamoša prezradila aj to, že po prvý raz v živote sa zaláskovala v SuperStar. Vtedy, keď v nej sama súťažila!

Aj JUSTIN BIEBER sa zmestil do nášho super dvojčísla! Prečítaj si o jeho temnej minulosti, novom albume, živote s Hailey a aj o tom, že „keď vyzerá ako hovienko, musí si dať lieky“!

Chan, Lee Know, Changbin, Hyunjin, Han, Felix, Seungmin a I.N, čiže chalani zo STRAY KIDS, prezrádzajú viac o svojej hudbe aj začiatkoch a fanúšikom odkazujú: jedzte zdravo a chutne a počúvajte našu hudbu!

COLE SPROUSE & LILI REINHART, to je proste jedna veľká a krásna lovestory. Fungujú spolu už 3 roky! Čo všetko spolu preskákali a ako sa ich láska vyvíjala?!

RIVERDALE patrí medzi topky v seriáloch pre teenagerov a zaradili sme ho aj do nášho dvojčísla! Hlavné hviezdy ti prezradia o sebe všeličo, čo by si na ne určite nepovedal/a!

Krátko po rozchode s modelom AUSTINOM WILSONOM sa DEMI LOVATO zahľadela do nového muža. Pár v súčasnosti tvorí s MAXOM EHRICHOM! Ale či s ním ostane, nevie. Viac ju priťahujú ženy!

MALUMA si pochvaľuje koncert v Bratislave a ešte vo svojom lietadle krátko po koncerte napísal, že bol zatiaľ najlepší na šnúre! A prezradil aj to, že hoci má už 26, až teraz sa cíti ako dospelý!

Aj BILLIE EILISH, rovnako ako všetci ostatní umelci, musela zrušiť, resp. prerušiť svoje koncertné turné. Ako zvláda karanténu a čo radí nám, ostatným ľuďom? A vieš, že už pripravuje nový album?!

V DVOJČÍSLE nájdeš pikošky a fun fakty o 8 TOP STARS BOYS a 8 TOP STARAS GIRLS! Skrátka, všetko, čo potrebuješ vedieť o aktuálne najväčších hviezdach šoubiznisu!

Všetci milujeme svojich DOMÁCICH MAZNÁČIKOV a najťažšie chvíle zažívame, keď musia ísť do nebíčka… Ako sa so stratou svojich miláčikov vyrovnávajú celebrity?

Už si poriadne unudené a nevieš, kam prepnúť? Máme pre teba dokonalý prehľad o tých NAJ FILMOCH, pri ktorých sa nudiť určite nebudeš! A nezabudni na pukance!

Druhá májová nedeľa už tradične patrí našim mamám. Ako vyzerajú MAMY HVIEZD a čo o nich vieme? BTW… nezabudni poďakovať tej svojej, veď ti dáva naozaj všetko!

ANIME a MANGA si získavajú aj vďaka fanúšikom k-popu stále viac prívržencov a tak sme do dvojčísla zaradili aj článok, v ktorom sa dozvieš, čo musíš o nich bezpodmienečne vedieť!

9x poster!