Aktuálne číslo

Leto 2019 navždy zostane pre tisíce fanúšikov CAMERONA BOYCEHO to najhoršie v živote. Nečakane prišli o svoj idol!

Prvú filmovú úlohu si HERO FIENNES TIFFIN zahral už v desiatich rokoch! Za jeden filmovací deň dostal 100 libier a okamžite si za ňu kúpil súpravu svojho milovaného futbalového klubu!

MADELAINE PETSCH, hviezda z RIVERDALE, v septembrovom KAMOŠOVI prezradila, či sa bude venovať už len youtube, alebo ostane verná herectvu!

Kto z chalanov je single a prečo sa zatiaľ babám vyhýbajú? Odpovedajú chalani z WHY DON´T WE!

Najdesivejší horor sa vracia na filmové plátna! O kultovom filme TO KAPITOLA 2 sa v septembrovom KAMOŠOVI dozvieš všetko, čo potrebuješ! Plus interview s BILLOM SKARSGARDOM!

Približne v polovici prázdnin obletela svet správa, že hviezdy Riverdale, LILI REINHART a COLE SPROUSE, sa rozišli! Našťastie išlo len o hoax a zdá sa, že dvojici to klape lepšie, ako kedykoľvek predtým!

Jedným z najväčších hitov leta je skladba „Señorita“, ktorá nespojila SHAWNA MENDESA a CAMILU CABELLO len pracovne, ale aj v súkromí. Áno! Shawn a Camila spolu chodia!

Aj ty si si všimol/všimla super výkon GABRIELA BATEMANA po boku Chuckyho v horore DETSKÁ HRA a chceš o tomto sympatickom chalanovi vedieť niečo viac? Môžeš tak urobiť v septembrovom KAMOŠOVI! PLUS súťaž o TRIČKO CHUCKYHO!!!

BILLIE EILISH si prešla kompletnou fázou sebapoškodzovania. Spôsobila to operácia bedrového kĺbu, po ktorej sa musela vzdať tanca, ktorý milovala!

Kto je ich vzorom v stylingu a čo si myslia o svojich fanúšikoch? Čítaj interview s chalanmi z BTS v septembrovom KAMOŠOVI!

Po posilke s Jakeom Gyllenhaalom sa dva dni nepostavil na nohy! A čo ešte prezradil TOM HOLLAND? Dozvieš sa v rozhovore v septembrovom KAMOŠOVI!

Teraz jej ľudia hovoria, aké cool je mať vyholenú hlavu, ale na začiatku to bolo úplne iné… Od MILLIE BOBBY BROWN sa dozvieme aj to, koho zo Stranger Things miluje!

Aké šialené veci urobili celebrity kvôli svojej filmovej úlohe? Čítaj si v septembrovom KAMOŠOVI a budeš prekvapený/á!

V Letnom magazíne si celebrity zaspomínali na svoj prvý bozk a v septembrovom KAMOŠOVI sme pritvrdili! Aké to bolo, keď sa prvý raz milovali?!

PLUS 7 POSTEROV podľa vášho výberu!