Aktuálne číslo

September – Október 2023

Nový kinohit Barbie valcuje svetové kiná a RYAN GOSLING sa stal momentálne najžiadanejším hercom. Vieš o tom, že strednú nedokončil a do školy raz doniesol nože, ktoré hádzal po kamošoch?! Kopu ďalších  pikošiek máš v novom KAMOŠOVI!

Posledný diel série AFTER: NAVŽDY s Herom a Josephine dorazí do kín 21. septembra! Čo sa v záverečnej časti udeje? Čo sme vypátrali o Benovi Macolovi, ktorý si zahral novú postavu – Sebastiana?

JUNG KOOK je jeden z najžiadanejších k-pop chalanov a máš ho aj v novom čísle Kamoša! V polovici júla vydal debutový letný singel SEVEN a už čoskoro sa dočkáme aj celého albumu!! PLUS k-pop newsy!

Veľa z vás si žiadalo K-DRAMU a v novom kamošovi si prídete na svoje. Pozri si najvychytenejšie kórejské seriály, ktoré musíš vidieť! SQUID GAME, PRAVÁ KRÁSA a ďalšie!

Okrem účinkovania v Euphorii, filmovej Dune a komiksovkách sa stíha ZENDAYA aj kamošiť s chalanmi! Kto všetko sa už objavil po jej boku a s kým tvorila pár?!

Miláčik Hollywoodu prezradil, že ho život na očiach verejnosti ani sláva nebavia a po rokoch strávených na výslní hrozí, že sa TOM HOLLAND stiahne! Prekáža mu hlavne nedostatok súkromia!

V novom Kamošovi máš aj NOVÉ HVIEZDY, ktoré sa oplatí bližšie spoznať. REMA, GAVIN CASALEGN, CHRISTOPHER BRINEY, XOLO MARIDUEŇA, DAVID CORENSWET aj MASON THAMES! 

V novom Kamošovi máš aj novú rubriku LOVE STORY, do ktorej sme tentoraz zaradili príbeh MILLIE BOBBY BROWN a JAKE BONGIOVIHO, ktorí sú momentálne jeden z naj cute párov v Hollywoode!

O natáčaní seriálu XO, Kitty Kórei, o láske aj k-drámach! Čítaj horúci rozhovor s hviezdou serošu XO, KITTY – ANNOU CATHCART a dozvieš sa aj to, že mala rovnaké problémy ako Kitty v seriáli!

Skvelý herec z Euphorie ANGUS CLOUD mal len 25 rokov, keď ho našli doma mŕtveho. Ako si naňho spomína jeho mama, ktorá vyvracia, že by išlo o samovraždu? Článok plus POSTER!

Filmové a seriálové NOVINKY – to nesmie v Kamošovi chýbať! Maj dokonalý prehľad o všetkom, čo sa deje vo filmovom a seriálovom svete a čo sa oplatí kuknúť v kine alebo v TV!

Do nového Kamoša sa po čase opäť na vašu žiadosť vracajú také RUBRIKY ako BEAUTY, STYLE, PORADŇA, TEST. ANKETA, REAL LIFE a ďalšie! Veríme, že budeš spokojný!