Aktuálne číslo

Máj – Jún 2022

Na medzinárodnej scéne sa stihol presadiť ešte pred oslávením 18-ky. Je single, sexi, a patrí medzi top talenty svojej generácie!! Kto je JURAJ SLAFKOVSKÝ?

Tohroročné MS v ľadovom hokeji vo Fínsku začínajú 13. mája a my ti v novom Kamošovi ponúkame pohľad do súkromia aspoň niekoľkých, o ktorých sme predpokladali, že sa MS zúčastnia!

Posledný diel AFTER série dorazí do kín už 25. augusta a v novom Kamošovi sa dozvieš všetko, čo sme o AFTER: PUTO doteraz vypátrali! Btw… vieš o tom, že bude aj pokračovanie?!

Jasné, že v žiadnom čísle Kamoša nesmie chýbať K-POP. V tom novom máš ENHYPEN, STRAY KIDS a na POSTEROCH JIMINA! Ak si aj ty fans k-popu, určite musíš mať!

Aj ty si sa namotal na nových REBELOV, ktorí frčia na Netflixe? Tak určite si si všimol jedeného z hlavných hercov. FRANCO MASINI (26) je totiž nový idol z Argentíny!

„Baví ma hľadať handry, ktoré sú funky a divné,“ prezradila OLIVIA RODRIGO! Rozhovor so speváčkou, ktorá ide hore, ti prezradí aj to, čo robí, keď potrebuje konečne vypnúť!

ZENDAYA je na výslní už celých 12 rokov a za ten čas vyrástla nielen ako herečka, ale aj módna ikona.  Pozri si jej módnu značku, o ktorej sa pochvalne vyjadrujú aj módni návrhári!

LIL NAS X vyrastal v malej konzervatívnej komunite v americkom štáte Georgia a mal dve túžby. Túžil po kariére zabávača a túžil po tom, aby sa svet nedozvedel o jeho sexuálnej orientácii. Splnila sa len tá prvá!

JOSHUU BASSETTA minulý rok hospitalizovali v nemocnici, keď odpadol na pľaci! Dnes robí všetko pre to, aby žil svoj život čo najúprimnejšie a pred časom zavesil na svoj instáč priznanie!

HARRY STYLES len nedávno dokončil americkú časť svojho svetového turné a 20. mája nám predstaví 13 svojich nových pesničiek, hoci už od 1. apríla je vonku prvá ochutnávka v podobe singlu „As it was“!

BILLIE EILISH pribudlo na ruke tetovanie s troma čarovnými vílami. Kerka má asi spojitosť s poslednou bondovkou, ku ktorej Billie naspievala titulnú pieseň! A čo ostatné celebrity?

Netflix len koncom apríla uviedol 2. časť očakávanej romance 365 DNÍ, ktorá pred 2 rokmi spôsobila doslova ošiaľ. Streamovacie rebríčky vtedy dobyla v rekordných 90 krajinách! Kto je nový fešák?

Celebrity sa často berú medzi sebou, ale okrem týchto „hviezdnych“ párov je veľa aj takých, ktoré sú „zmiešané“, teda jedna celebrita + jeden obyčajný človek. A práve na tieto PÁRIKY sa pozrieme bližšie!

Po 3 rokoch je tvoje čakanie na konci! Už čoskoro Netflix uvedie 4. sériu STRANGER THINGS. pôjde o predposlednú sériu a po piatej sa príbeh slávnej Jedenástky, mestečka Hawkins a tvrdohlavého policajta skončí!

V problémoch s pleťou nie si sám/sama! Pubertou si prešli aj tvoje milované celebs. Dali sme dokopy zoznam stars, ktoré o svojom AKNE otvorene prehovorili!

3. séria UMBRELLA ACADEMY si na Netflixe odbije premiéru už 22. júna! Ako dopadne stretnutie so záhadnou Sparrow Academy?  O čom to celé bude? Čo povedali herci? Čítaj v novom Kamošovi!

Plus 6 vymakaných POSTEROV!