Aktuálne číslo

Apríl 2020

Ako vyzeral casting? Čo sa stalo na natáčaní? V čom sa podobá a v čom sa líši od seriálovej Jenny, ktorú BARA OČENÁŠOVÁ stvárňuje v mega úspešnom jojkárskom seriáli? Čítaj exkluzívne interview!

Romantický muzikálový film I STILL BELIEVE je v zahraničí už v kinách (žiaľ, v našej distribúcii sa neobjaví) a to je dôvod na pokec s jeho hlavným hrdinom, hercom KJ APA!

NOAH CENTINEO, teen hviezda z filmov a tv seriálov, je ostrihaný! Zo zlatého chlapca s kučierkami sa zmenil na chalana s krátkymi vlasmi a strniskom!

Posvietili sme si na LILI REINHART. Čo vraví na témy ako peniaze, láska, hviezda, úzkosť, sláva, problémy a alkohol? V aprílovom čísle Kamoša ti o nich sama porozpráva!

Dvojičky z Nórska MARCUS & MARTINUS sú konečne dospelé! 21. februára oslávili osemnáste narodky a ako v celej Európe, aj u nich doma to znamená, že prekročili prah dospelosti!

HARRY STYLES má niekoľko noviniek. Okrem iného – nedávno ho prepadli neďaleko jeho domu! Ohrozoval ho nebezpečný muž s nožom v ruke a chcel od neho peniaze!

Krátko pred začatím svojho svetového turné sa HRVY rozhodol nadeliť svojim fanúšikom novú hudbu. Vydal novinku „Me Because Of You“, ktorou vraj štartuje svoju novú éru!

Nápady zbiera v sprche, v aute, v posteli aj na prechádzke! Čítaj exkluzívny rozhovor s českým youtuberom, ktorý si hovorí KOVY! Stretli sme sa s ním v Bratislave a musíme povedať, že je to príjemný chalanisko!

Už od začiatku marca beží na Markíze nový seriál PÁN PROFESOR  a nehrá v ňom len ženský idol Tomáš Maštalír, ale aj atraktívni chalani, ktorí by určite stáli za hriech! V aprílovom čísle sa o nich dozvieš viac!

Po mesiaci sucha sa SHAWN MENDES na jeho sociálnych sieťach postaral o poriadny rozruch. Priznal, že mu chýbajú fanovia a že… “Pracujem na novom albume. Ľúbim vás a čoskoro sa vidíme.”

Spievať začala už ako 3-ročná! Začínala so songami od veteránok ako Whitney Houston či Céline Dion. Plus kopu ďalších vecí o ARIANE GRANDE sme zaradili do aprílového čísla!

Ešte predtým, než BILLIE EILISH dovŕšila 18tku, vyhlasovala, že keď bude plnoletá, bude viac ukazovať svoje telo. Vraj sa už nechce skrývať v oversized kúskoch, aby nikto nemohol súdiť jej postavu!

O BTS píšeme často – preto, lebo si o ňu žiada veľmi veľa z vás. Momentálne sa drží na vrchole medzi kórejskými kapelami a úspešne prerazila aj do sveta. Mega interview nájdeš v aprílovom Kamošovi!

O seriál UPÍRSKE DENNÍKY máte stále veľký záujem, hoci si už kukáte len staré epizódy. Do aprílového Kamoša sme preto zaradili aj materiál, kde sa dozvieš, čo aktuálne robí IAN, NINA a PAUL!

Len pred pár dňami dal NIALL HORAN po štyroch rokoch von nový album „Heartbreak Weather“ a samozrejme, nie je z toho celý natešený iba on, ale aj všetci jeho fans! Viac v aprílovom čísle!

V aprílovom Kamošovi nájdeš aj ďalšie hviezdy ako CAMERON DALLAS, SELENA GOMEZ, či MADELAINE PETSCH!

PLUS 7 POSTEROV podľa vášho výberu!