Aktuálne číslo

Máj – Jún 2023

Blížia sa hokejové MAJSTROVSTVÁ SVETA a v aktuálnom KAMOŠOVI sme na ne samozrejme nezabudli. Nájdete tu nielen JURAJA SLAFKOVSKÉHO, ale aj ďalších mladých reprezentantov!

KRÁSNA KATASTROFA valcuje kiná a DYLAN SPROUSE a VIRGINIA GARDNER nám prezradili, ako sa im točili horúce scény, ako sa spoznali na párty a aj to, kedy sa dočkáme dvojky!

BTS tvrdia, že keď sa chalani vrátia z vojenčiny, začnú druhú kapitolu ich kapely. Aká bude? A čo robia chalani aktuálne? Dočítaš sa v aktuálnom KAMOŠOVI! A pridali sme aj NEWJEANS a FELIXA zo Stray Kids!

SELENA GOMEZ toho zažila v živote už veľa, oveľa viac ako jej rovewsníci. V aktuálnom KAMOŠOVI sme sa bližšie pozreli na chalanov, s ktorými randila. A s kým je teraz?!

ALEX WORTEX sa pred rokmi sa objavila ako zjav, nad ktorým všetci prevracali očami. Dnes šíri osvetu o vegánstve, sekáčoch aj pazuchách! Čo na seba Alex nakecala v exkluzívnom rozhovore?

TIKTOK sa stáva aj v našich končinách najpopulárnejšou sociálnou sieťou! Krátke tanečky, recepty či skeče predvádzajú aj fešáci z celého sveta. Ktorých z nich sa oplatí sledovať?

HERO FIENNES prezradil v rozhovore aj to, že podľa neho „po prvej láske prichádza koniec sveta!“ Zaspomína si aj na najlepšie veci z After a na jeho ďalší film Prvá láska, kde je opäť mega sexi!

Máš pehy, široké boky, pupáky na líci alebo 5 kíl navyše a už sa ti za to niekto vysmieva? Ide o BODYSHAMING, teda šikanu založenú na tvojom výzore. Celebs jej čelia úplne bežne. Ako to zvládajú?

LÁSKA je nevyspytateľná a aj keď sa zdá vzťah na začiatku úplne super, po čase sa môže všetko pokaziť. Tak to chodí aj u celebrít a v aktuálnom KAMOŠOVI sa dozvieš práve to, prečo sa rozišli tvoje idoly!

RIVERDALE čaká veľkolepá rozlúčka. Siedma séria bude naozaj poslednou. Ako to preciťovali herecké hviezdy? Čo si zaželali a ako vyzeral ich posledný deň na pľaci?

Finále LAST OF US sledovalo po celom svete rekordných 40 miliónov divákov a HBO už stihlo odklepnúť ďalšiu sériu! Seroš inšpirovaný videohrou z roku 2013 je aj v aktuálnom KAMOŠOVI!

A k tomu samozrejme 6 POSTEROV podľa vášho výberu! Nech sa páči!