Aktuálne číslo

Január – Február 2023

 „Milujem, keď v práci tečie krv!“ – aj to prezradila v novom KAMOŠOVI JENNA ORTEGA, ktorá je hlavnou hrdinkou nového seriálového hitu WEDNESDAY na Netflixe!

Opäť sme sa pozreli bližšie na SIMU. Čo má nové, čo vraví o svojom novom albume Masterpiece, ktorý vydala už tradične pred Vianocami? A čo hovorí o vás, svojich fanúšikoch?!

Jasné, že sme nezabudli ani na K-POP scénu! Tentoraz vám ponúkame rekordy chalanov z BTS, kto je s kým v k-pope super kamoš, baba z kapely LOONA a rozhovor s členmi P1HARMONY!

Seriál KINNPORSCHE valcuje Netflix! V aktuálnom KAMOŠOVI sme pre teba vyhrabali všetko dôležité o hlavných hrdinoch menom. Akí sú MILE a APO? Čo vravia na seriál a svoje postavy? Čo zažili počas natáčania?

Chalanov z ex ONE DIRECTION si stále žiadate a tentoraz si prečítaj ich najsuper výroky! Čo povedal napríklad taký LOUIS TOMLINSON? „Keď som sám, pobehujem doma holý. Baví ma to takto, hh!“

Aj tebe zamotali Will a Simon hlavu? Švédsky seroš YOUNG ROYALS, ktorý bude určite baviť fanov KinnPorsche či Hearstopper, sa nedávno dočkal 2. série. A finálna trojka je už na ceste! Vieme o ňom všetko!

Ktoré celebs museli absolvovať premiérovú PUSU pred kamerou a ako to dopadlo?! A v aktuálnom KAMOŠOVI sa dozvieš viac aj o fakt šibnutých FANÚŠIKOCH, ktorí to s obdivom k svojim idolom preháňajú!

Začali ako kamoši a skončili ako manželia! Ako sa vyvíjal príbeh JUSTINA BIEBERA a HAILEY BALDWIN? Čítaj v novej rubrike Kamoša PRÍBEH JEDNEJ LÁSKY!

Ktoré mená sa na TIK-TOKU oplatí sledovať? Máme pre teba super výber tých najsledovanejších slovenských aj českých tiktokerov, ktorých musíš určite poznať

Svet celebs nebol ani v roku 2022 nudný! Kto sa zosobášil a zasnúbil, kto je čerstvý rodič a s kým sme sa museli už navždy rozlúčiť? A k tomu FILMOVÉ a SERIÁLOVÉ PREMIÉRY roku 2023!

postery