Aktuálne číslo

Septembe – Október 2022

Aj do jesenného čísla Kamoša sme iba pre teba nachystali horúcich chrumkavých CHALANOV z Instagramu, ktorí určite stoja za tvoju pozornosť! Staneš sa aj ty ich sledovateľkou?

SHAWN MENDES spočiatku zrušil iba pár koncertov, no nedávno sa odhodlal k veľmi kategorickému kroku – zrušil celú koncertnú šnúru! Máme sa oňho báť?!

Ani s chalanmi z najpopulárnejšej K-POP kapely BTS to nevyzerá ružovo. Niekto už predbieha dobu a vraví o rozpade, iní iba o pauze a času na sólové projekty. Tak ako je to?!

Pozreli sme si poslednú časť AFTER a sme smutní. Ako prežívala koniec série ústredná dvojka? A uvidíme ich ešte niekedy spolu? A vieš, že Hero si už stihol zahrať v ďalšej lovestory?

Len nedávno dropol Netflix prvú sériu MOTÝLIKOV a všetci chceme okamžite viac! Tešiť sa môžeš na dve ďalšie série, ktoré príbeh uzavrú! V septembrovom Kamošovi sa dozvieš všetko dôležité!

9-členná babská kapela TWICE je oficiálne najúspešnejšou babskou kapelou vo svete k-popu. Za 7 rokov existencie predali už viac ako 10 miliónov CD a pripravujú sólové projekty!

Raz sa cíti ako chalan, inokedy ako baba! DEMI LOVATO prišla minulé leto s tým, že sa vníma ako nebinárny človek. Čo to znamená a ako to s ňou momentálne vyzerá?

MILLIE BOBBY BROWN môžeš určite aj ty. Nie je Američanka, ale Britka! Pikoškou je, že sa narodila v španielskom meste Marbella, kde strávila prvé štyri roky života. A čo sme o nej ešte vypátrali?

JUNGWON, frontman kapely ENHYPEN vám v septembrovom Kamošovi prezradí viac aj  svojom psíkovi, novej doske aj sladkostiach! Ozaj, čo najradšej papá? (psík)

Keď máme peniaze, je ľahké je míňať, niekedy aj na úplné blbosti. Veľa o tom vedia aj celebrity, ktoré majú peňazí dosť. Akí sú najväčší NÁKUPNÍ MANIACI?!

NEVERA je zlá a nie je rozšírená len medzi obyčajnými smrteľníkmi, ale aj medzi celebritami. Ktoré hviezdne páry neveru zvládli a ktoré na ňu doplatili? Čítaj a pouč sa sám/sama!

PLUS 6 SUPER POSTEROV podľa vášho výberu!