Aktuálne číslo

Zimný magazín

Minulý rok zažil SHAWN MENDES aj veľmi zlé veci. Mal obdobie, keď fyzicky nedokázal spievať. Až tak sa bál úspechu nového albumu, že zo seba nedostal ani notu!

“Bolo ťažké spievať songy o ranách, ktoré sú stále hrozne čerstvé. Sú fun a pop, ale mňa to bolo peklo, pretože reprezentujú život a moje ťažké obdobia.” A čo ešte prezradila ARIABA GRANDE?

„Mám gélové nechty, ale keď potrebujem, tak si ich prelakovávam. Teraz sa mi ošúchal červený lak, tak si ich dávam na čierno,“ povedala SIMA v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMOŠA a prezradila ešte oveľa viac!

Novým MISTROM SLOVAKIA sa v závere roka stal 27-ročný MAREK JASTRÁB z Myjavy, ktorý je v civile fitness tréner a v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMOŠA máš s ním exkluzívny rozhovor!

TIKTOK sa v priebehu posledných rokov stal sociálnou sieťou, kde môže uspieť takmer každý, no je pravda, že nie úplne každému sa to aj podarí. Čítaj rozhovory s najväčšími hviezdami!

THE UMBRELLA ACADEMY, konkrétne jeho 2. séria, láme na slovenskom Netflixe rekordy! O ňom a aj o AIDANOVI GALLAGHEROVI sa dozvieš viac v ZIMNOM MAGAZÍNE!

Aké bolo natáčanie trojky a štvorky AFTER v Bulharsku? Prečo sa do seriálu už nevráti Shane? Na čo si najviac z natáčania spomínajú HERO a JOSEPHINE? Povedia ti v mega interview!

K-POPU sme v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA venovali kopu priestoru, lebo si ho stále viac žiadate. Takže priprav sa na BLACKPINK, MONSTA X, TXT aj BTS plus aj opravený POSTER!

Za posledné 4 roky stúpol počet fanúšikov BILLIE EILISH na instáči z pol milióna na 68 miliónov! Billie so smiechom hovorí, že nevie, kde sa jej tam toľko ľudí vzalo!

LIAMOVI PAYNEMU trvalo veľmi dlho, kým sa po rozpade 1D spamätal, našiel si miesto v živote a dospel. Podarilo sa a teraz vám o tom porozpráva viac o sám!

FINN WOLFHARD zo STRANGER THINGS sa rozkecal o tom, ako miluje cestovanie, o svojich zlozvykoch a aj o tom, že má terapeuta a lieči si to, že stále musí niečo robiť!

Sláva, bitka o peniaze, zlý vzťah s otcom aj rodinné tragédie – to všetko poznačilo život jednej z najznámejších detských hviezd, MACAULAYA CULKINA…

Nové sci-fi s TOMOM HOLLANDOM s názvom NESPÚTANÝ CHAOS dorazí do kín už na jar! Príbeh sa odohráva na kolonizovanej planéte, kde vírus zabil všetkých pôvodných obyvateľov!

RIVERDALE 5 klope na dvere, no ak miluješ KJ APA, môžeš si ho užiť aj v katastrofickom filme SONGBIRD či v hudobnej dráme KÝM SI SO MNOU! Viac v ZIMNOM MAGAZÍNE!

Plus 9 POSTEROV podľa vášho výberu! To všetko máš v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA!!!