Aktuálne číslo

Zimný Magazín 2020 (Január-Február)

Ako je spokojná MOMA s rokom 2019? Aké budú jej Vianoce? Aké má plány do budúceho roka? A aký je jej naj zážitok 2019? Čítaj exkluzívne interview!

SIMA vydala nový album a sama vraví, že „si ide parádnu jazdu“! A že „niekedy by potrebovala dostať facku na uvedomenie si, že to je realita, že sa jej to nesníva…“ Viac v ZIMNOM MAGAZÍNE!

Viaceré celebrity boli už len krôčik od smrti a my sme si posvietili na osudové okamihy niektorých z nich! Prečo sa ocitli v blízkosti smrti a ako sa z toho dostali?

Aký by to bol Kamoš bez BTS? Čo robia, keď majú voľno a čo by poradili svojmu mladšiemu ja? A k tomu ešte chalani z ATEEZ!

YUNGBLUD je aktuálnou mega hviezdou. A vieš, že možno dá pesničku s Billie? A ako vlastne vzniklo jeho meno? Čítaj rozhovor v ZIMNOM MAGAZÍNE!

Na Instagrame ju sleduje vyše 40 miliónov ľudí a na Google sa zobrazí 150 miliónov výsledkov, keď si tam zadáš jej meno. To je BILLIE EILISH! V interview ti povie viac!

DAISY RIDLEY je hlavná hviezda HVIEZDNYCH VOJEN! V ZIMNOM MAGAZÍNE si spomína na natáčanie a aj na to, že na nich spúšťali hektolitre vody!

MALUMA sa pripravuje na ďalšiu časť svojho turné „11:11 World Tour“, v rámci ktorého vystúpi aj v Bratislave, a má za sebou aj natáčanie filmu „Marry Me“ s Jennifer Lopez, v ktorom hrá jej milenca!

HRVYmu sláva nepriniesla len radosť, ale aj problémy! A – chce sa vydať na cestu k-popu! A – vieš už viac o jeho novom vzťahu a o turné, ktoré sa uskutoční už v roku 2020?

DOVE CAMERON aktuálne hviezdi v seriáli Následníci. Život sa s ňou nemaznal, keď mala 15, zomrel jej otec a aj ona zažila šikanu. Začala už v piatej triede na základke a trvala až do skončenia strednej!

Režisér filmu Venom potvrdil, že čoskoro začnú nakrúcať film spájajúci Spidermana a Venoma, a TOM HOLLAND by aj v ňom mal dostať rolu Spidermana!

Možno nevieš, že najkrajší model sveta je Bratislavčan! Volá sa ANDREJ CHAMULA a je aktuálny víťaz svetovej súťaže Elite Model Look. V ZIMNOM MAGAZÍNE máš s ním exkluzívny rozhovor!

MARCUSOVI a MARTINUSOVI ste mohli na našom FB a IG dávať otázky. My sme vybrali tie naj a v ZIMNOM MAGAZÍNE si na ne môžeš prečítať odpovede od chalanov!

Po rozchode s Jokerom sa HARLEY QUINN snaží nájsť vo svete svoje nové miesto! Zaži jej fantastický prerod v kine a aj v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA!

Čo aktuálne porábajú chalani z bývalej formácie ONE DIRECTION? Aké majú aktivity a nové albumy? Kto ide na koncertnú šnúru a kto sedí doma a fláka sa? 

MADELAINE PETSCH zažila šikanu, ale nevzdala sa! Hviezda z RIVERDALE spomína v rozhovore v ZIMNOM MAGAZÍNE aj na začiatok natáčania!

O MICHAELOVI JACKSONOVI sa popísali už stovky článkov a mnohé z nich boli založené na klamstvách. V ZIMNOM MAGAZÍNE sa dozvieš, čo je lož a čo je pravda!

Si zvedavý, ako TOPKY sa budú v roku 20120 premietať v kinách a aké si budeš môcť pozrieť medzi TV seriálmi? V ZIMNOM MAGAZÍNE nájdeš super prehľad!

PLUS kopa článkov o celebritách! Čo napáchali v škole? Aké najväčšie trapasy v živote zažili? Aké čudnosti majú vo svojich zbierkach? Akých najkrajších frajerov mali? A koho sa oplatí sledovať na instáči? PLUS zimné trendy, móda, vychytávky, test, zábava a príbeh!

Plus 7 POSTEROV, ktoré sme vybrali podľa vašich želaní!