Aktuálne číslo

December 2019

Pokračovanie AFTER SĽUB malo prísť do kín už 13. fenruára, tvorcovia však termín premiéry odsunuli! V DECEMBROVOM KAMOŠOVI však nájdeš všetky novinky zo zákulisia!

LIAM PAYNE nedávno nafotil fakt HOT fotky pre kampaň Hugo Boss a na niektorých bol úplne nahý! Potom sa bál, čo mu na to povie mamina!

Jedna z najväčších súčasných latino hviezd MALUMA vystúpi v rámci svojho „11:11 tour“ aj v Bratislave! Svoju šou tu odpáli 26. februára! BTW, nedávno sa rozišiel so svojou frajerkou Nataliou!

RM je podľa vašich ohlasov najžiadanejší člen kapely BTS a tak sme ti o ňom pozbierali všetky fakty, ktoré ako správny fanúšik musíš vedieť! Máš ich v DECEMBROVOM KAMOŠOVI!

Ako sa dal dokopy s Danom Reynoldsom z Imagine Dragons? A čo je preňho najdôležitejšie? Aj o tom v interview v DECEMBROVOM KAMOŠOVI hodil reč YUNGBLUD!

Ako bojuje ZENDAYA so stresom? Prečo nerada plače? A čo vraví na svoju postavu Rue v seriáli Euphoria? O tom všetkom sa rozkecala v DECEMBROVOM KAMOŠOVI!

Chceš sa dozvedieť čo najviac o členoch SUPER M? Fakty o nich máš v DECEMBROVOM KAMOŠOVI! A možno sa budeš čudovať, lebo určite nevieš o nich ešte úplne všetko!

SHAWN MENDES aktuálne lieta po svete a teší fanúšikov v rámci „Shawn Mendes The Tour“. A vieš o tom, že s Camilou nosia náramky zaľúbencov Bond Touch?

Čo hovoria na Eda Sheerana? Aké vtipné príhody prezradili? Chceli by hrať vo filme? A čo, keby stretli svoje mladšie „ja“? Chalani z kapely WHY DON´T WE v DECEMBROVOM KAMOŠOVI!

Ak patríš medzi fanúšikov seriálu 13 REASONS WHY alebo filmu SHAZAM, určite ti meno ROSSA BUTLERA nie je cudzie a možno si aj jeho fanúšik! Máš ho v DECEMBROVOM KAMOŠOVI!

Mal iba 28, keď jeho telo našli v ománskom hlavnom meste Maskat, kde trávil dovolenku. Zomrel v dôsledku nadmernej straty krvi z rán, ktoré si spôsobil rozbitou fľašou vína. Na AVICIIHO si spomíname v rubrike „Forever Young“!

19. decembra prídu do kín posledné Hviezdne vojny. Film sa volá VZOSTUP SKYWALKERA a uzavrie novú trilógiu! Čo všetko musíš vedieť o filme už teraz, aby si sa naň dobre pripravil?!