Aktuálne číslo

September – Október 2021

AFTER: TAJOMSTVO od 2. septembra ide v kinách a ty si v PRVOM ČÍSLE KAMOŠA prečítaj všetko, čo potrebuješ vedieť! A čaká ťa tu aj POSTER HERA FIENNESA!

Ak si fanúšik K-POPU, opäť sa máš na čo tešiť. PRVÉ ČÍSLO ti prináša mega rozhovory. S kým konkrétne? Suga, RM a V plus Felix a Rose! Samozrejme pridávame aj postery!

ARIANA GRANDE bude po prvý raz porotkyňou v 21. sérii amerického Hlasu. Vraví, že sa už teraz teší a že v súťaži nikomu nič nedaruje! A čo má ešte nové? Čítaj v časáku!

Toto leto si SIMA maximálne užila! Po roku sa konečne mohla vrátiť na pódium a dať fanúšikom to, čo si zaslúžili. A tí jej to vrátili v podobe obrovskej energie, ktorú jej z hľadiska odovzdali! 

Vrátil by sa do ďalšej časti? Prečo ho už nelákajú stredoškolské role? A prečo ho nebaví, keď fanovia komentujú jeho telo? Na to všetko odpovedá JACOB ELORDI!

A je to tu! Fešák KJ APA ohlásil s dlhoročnou priateľkou CLAROU BERRY, že už čoskoro v rodinke privítajú svoj prvý prírastok! A kto bude ďalší na rade?!

Aký je Harry v skutočnosti? Čo si myslí o konci 1D a čo na živote miluje? HARRY STYLES ti v NOVOM KAMOŠOVI povie viac nielen o živote,  ale aj o sexe a smútku a o všetkom, čo zažíva!

Chalani MARCUS & MARTINUS sa už nevedia dočkať, kedy skončí korona. Potom chcú konečne vyraziť na svetové turné! A povedia ti aj to, že im vôbec nevadí, že sú single!

Ty ešte nepoznáš RENÉHO STRAUSZA? Veď práve on naučil všetkých Slovákov „kelovať“! Fanúšikom v PRVOM ČÍSLE KAMOŠA odkazuje, aby si nenechali nikým vziať svoje sny a stoj a išli si za vysnívaným cieľom!

CAMILA CABELLO oznámila vydanie 3. štúdiového albumu, ktorý ponesie názov FAMILIA! Priznala, že si vďaka pandémii uvedomila, ako veľmi je mať v týchto náročných časoch super rodinu!

„Cíťte sa slobodne a nebojte sa zahanbenia. Nie vždy je to ľahké, ale v hĺbke duše sa musíte vždy samy sebe páčiť. To je základ spokojného života.“ – to je odkaz JOEY KING všetkým babám!

„Váž si maličkosti. Buď prítomní v každom okamihu. Zdvihni svoju hlavu od telefónu a začni skutočne žiť!“ – a toto ti radí pre zmenu  HAILEY BIEBER! Tiež v PRVOM ČÍSLE KAMOŠA!

Ešte pred premiérou prvého Spider-Mana bolo jasné, že to medzi TOMOM HOLLANDOM a ZENDAYOU iskrí. Párik roky popieral, že spolu randí, no dnes už vieme, že sú v tom až po uši!

„Spievam odmalička, vystupoval som už v školských hrách. Profesionálne spievam asi od 12, a počas lockdownu som nahral v LA môj debutový singel My Crew“ – takto sa predstavuje ALEXANDER RODRIGUEZ!

Filmovačka STRANGER THINGS 4 začala ešte v januári 2020, kvôli pandémii ju však v marci museli prerušiť. Decká sa na set vrátili ešte v októbri a sú tam dodnes. A my vieme všetky novinky!

„Stanovila som si hranice, aby pre mňa bolo zdravie vždy na prvom mieste. Stále sa uisťujem, že mám dostatok voľna na to, aby som si užívala chvíle s rodinou a kamošmi“ – povedala SELENA GOMEZ!

„Robte si, čo chcete a kedykoľvek chcete. Na všetko ostatné sa môžete vykašľať“ – radí BILLIE EILISH v PRVOM ČÍSLE KAMOŠA a prezradila aj to, že keď je sama, cíti sa vystrašená!

The Kid LAROI, vlastným menom Charlton Kenneth Jeffrey Howard, je nová vychádzajúca austrálska hviezda, o ktorej ešte zaručene budeme počuť. Tak sa s ním zoznám!

No a v PRVOM ČÍSLE KAMOŠA na teba čaká aj 8 suprových POSTEROV, kopu FILMOV a ešte ďalšie zaujímavé čítanie!