Aktuálne číslo

November 2018

44554524_1894230647279093_6759613800405532672_o

EXPL0 oslávil svoje 22. narodky vo Waflande, kde sa zišla tisícka jeho fanúšikov! Prečítaj si exkluzívny rozhovor a VYHRAJ JEHO TRIČKO!

explo.JPG

explo.sutaz

Nahradia chalani z novej kapely WHY DON´T WE chalanov z One Direction? To záleží hlavne od vás! Sú mladí, talentovaní a sú piati!

why dont we.jpg

PRIPRAV SA NA HALLOWEEN! Chceš robiť doma halloweenskú párty? Kompletný manuál nájdeš práve v novembrovom Kamošovi!

halloween.png

Vieš o tom, že SHAWN MENDES si píše denník? Že dospieva spolu s fanúšikmi? Že ešte stále býva pred vystúpením na pódiu nervózny?

shawn mendes.jpg

PETE DAVIDSON s istotou tvrdil, že sa s ARIANOU GRANDE zoberú. Hovorí o tom aj v poslednom rozhovore pred tým, ako sa rozišli!

pete davidson

Čo si o sebe myslia hviezdy z RIVERDALE? COLE: „Neuveriteľne rýchlo sme sa stali dobrými kamošmi. Spoločne sa snažíme všetkých na pľaci baviť“ – napríklad toto vraví COLE SPROUSE na KJ APA!

riverdale.jpg

Nový idol chalanov TEKASHI vraví, že ho môžete buď milovať, alebo nenávidieť. Tak si vyberte!

tekashi.jpg

SELENA GOMEZ v poslednom rozhovore pred tým, ako sa ocitla na psychiatrii, povedala aj to, že Ľúbi Demi Lovato, že chystá 4. štúdiovku, prečo odišla z LA a prečo sa odstrihla od sociálnych sietí!

selena.jpg

DOMINIKA MIRGOVÁ – nový album plánuje niekedy na jar a zo syna má už škôlkara! Aj to prezradila v exkluzívnom rozhovore pre novembrové vydanie KAMOŠA!

mirgova.jpg

MARCUS a MARTINUS sa chystajú na turné po Európe s JASONOM DERULOM. A Kamoš bude zase pri tom, vďaka nášmu redaktorovi, youtuberovi MICHALOVI PPZ!

marcus a amrtinus.jpg

Aké boli PRVÉ LÁSKY CELEBRÍT? Koho milovali a ako na ne dodnes spomínajú?

prve lasky

Vedeli ste o BRAŇOVI DEÁKOVI, že ako chalan dojil kozy a vychoval osirotené mláďatká? Všeličo zaujímavé prezradil o sebe v exkluzívnom rozhovore v novembrovom KAMOŠOVI!

deak

ERA, AVRIL, LADY GAGA, TWENTY ONE PILOTS a STRANGER THINGS – aj tieto hviezdy máš v NOVEMBROVOM KAMOŠOVI!

era, avril...

Plus 9x POSTER!

Untitled-1

Plus SÚŤAŽ o TRIČKO ARIANY GRANDE!!!

sutaz.JPG