Aktuálne číslo

Kde všade bol minulý rok SELASSIE? Prečo už nenatáča hry? Kedy sa môžeme tešiť na jeho nový merch? Prečo by sa chcel vrátiť do New Yorku? Čítaj exkluzívny rozhovor!

Najočakávanejší teens film roka je tu! AFTER: BOZK bude mať u nás premiéru 11. apríla a v MARCOVOM KAMOŠOVI máš všetko dôležité, čo o ňom musíš vedieť, kým pôjdeš do kina!

JÁN PALKO reprezentoval Slovensko v súťaži Mister Supranational. Skončil na 6. mieste a stal sa tak najkrajším Európanom 2018! A pre Kamoša posyktol exkluzívny rozhovor!

Čo nám prezradil MAREK FAŠIANG o časoch, keď bol teenager? Aj to, že občas u nich doma lietali aj facky! A jeho mama naňho bonzla, že ako malý bol hysterik!

NICKI MINAJ nielen o svojom turné v MARCOVOM KAMOŠOVI!

DUA LIPA pracuje na novom albume a… ako sa cíti? Vraj ako bojový anjel ALITA!

„Najskôr som musel nabrať svaly a potom držať drastickú diétu. Učil som sa rozprávať a spievať s umelými zubami,“ – aj to prezradil o úlohe Freddieho Mercuryho vo filme „Bohemian Rhapsody“ jeho predstaviteľ RAMI MALEK!

Super seriál TEÓRIA VEĽKÉHO TRESKU má už za sebou poslednú klapku. Čo povedali o konci a o začiatku seriálu JIM PARSONS, KALEY CUOCO a JOHNNY GALECKI?

Hviezda z Riverdale CHARLES MELTON sa chytá už aj inde. Najnovšie bude hrať v novom filme „The Sun is also a Star“ a nielen o ňom pokecal v MARCOVOM KAMOŠOVI!

Plus 7 bomba POSTEROV, ktoré sme vybrali podľa vašich želaní!