Aktuálne číslo

OKTÓBER 2018

42413620_1854842587884566_3255116981623324672_o

BARS & MELODY a JOHNNY ORLANDO boli v auguste po prvý raz na Slovensku a pre Kamoša ich vyspovedal MICHAL PPZ! Sú spolu, aj keď nekoncertujú? S ktorou hviezdou by chceli spraviť pesničku?

bars and melody

JOHNNY ORLANDO mal zatiaľ na koncerte max 20.000 ľudí! Chodí ešte do školy? Aké boli jeho začiatky? Čo odkazuje slovenským fanúšikom?

johnny orlando

V tretej sérii SOY LUNA sa môžeš tešiť na mnoho nových postáv. Smutná správa je, že trojka bude mať len 60 epizód, ale vraj bude mať aj dve špeciálne epizódy. A hovorí sa aj o filme, ten však ešte nie je istý! O 3.sérii, hudbe, zákulisí, turné a snoch sa rozkecali KAROL SEVILLA a RUGGERO PASQUARELLI!

soy luna

Čo nové majú naši YOTUBERI? GOGO napríklad školský diár, LUCY PUG po prvý raz v živote letela balónom, MOMA sa naučila surfovať, EXPL0 má v nose nový septum, SELASSIE ochutnal najsmradľavejšie ovocie na svete a MICHALPPZ sa stal právoplatným členom našej redakčnej crew!

youtuberi

Celý svet dnes pozná HAILEY BALDWIN ako čerstvú snúbenicu a dnes už možno aj právoplatnú manželku Justina Biebera. Kto toto dievča vlastne je? Preslávila sa len vďaka Bieberovi? Kto stojí po Justinovom boku?

hailey baldwin

Nové časti jojkárskeho seriálu NAŠI už fičia v telke a my sme chalanov vyspovedali! Dajú si tetovanie? Čo im práve ide v sluchátkach? Akú úlohu by si najradšej zahrali vo filme? Čo majú spoločné so svojimi seriálovými postavami?

naτi

  1. septembra zasiahla svet šokujúca správa. MAC MILLER je mŕtvy! Raper, ktorý len pred niekoľkými týždňami vydal nový album „Swimming“, sa podľa prvotných informácií zrejme predávkoval. 26-ročný Mac bol bývalý frajer ARIANY GRANDE a preto sa okamžite začalo špekulovať, že za jeho smrťou stojí rozchod s Arianou… Bola to toxická láska!

Fool's Gold Day Off, Los Angeles, USA - 25 Sep 2016

Hviezda telenovely Skrytá vášeň, MARIO CIMARRO, ktorého väčšina pozná ako Juana Reyesa, si na dovolenkách na luxusné rezorty nepotrpí. Radšej objavuje kultúru a krásy v menej známych krajinách a tento rok si pre svoju vyše 2-týždňovú dovolenku vybral Slovensko!

mario cimarro

Čo si obúvajú naše IDOLY? V čom najradšej chodia a čo na svojich nohách neznášajú? Aké značky preferujú a vôbec, potrpia si na značkové vecičky?

co si obuvaju

PLUS SÚŤAŽ O DIÁR RIVERDALE!

sutaz.riverdale

PLUS 9x POSTER!

Kamara 02.indd

PLUS style, trendy, beauty, trapasy,  mystery aj skutočné príbehy zo života!

PLUS style