Aktuálne číslo

Máj-Jún 2021

Určite vás zaujíma, čo robia počas pandémie vaše idoly. A odpoveď je v mnohých prípadoch úplne rovnaká – ŠPORTUJÚ! Ide len o to, s kým kde, kedy a čo!

TOM HOLLAND má v súčasnosti plné ruky práce. Okrem toho, že už tretíkrát behá po pľaci v kostýme Spidermana, má za sebou aj premiéru snímky Cherry!

ARIANE GRANDE ide karta! Tento rok bude koučom, nevestou aj miliardárkou! Čítaj viac nielen o tom, ale aj o jej aktuálnom snúbencovi, realitnému maklérovi Daltonovi Gomezovi!

V novom Kamošovi nechýbajú ani novinky okolo AFTER! A tentoraz sme pre teba pripravili aj horúci rozhovor s Carterom Jenkinsom, ktorý sa zapletie do vzťahu Hardina a Tessy!

O chystanom filme KISSING BOOTH zatiaľ vieme, že bude záverečným dielom série, že premiéra si na nás počká už čoskoro a že hlavné postavy čaká posledné leto pred odchodom na výšku!

BENJAMIN MASCOLO pokľakol pred BELLU THORNE s diamantovým prsteňom v tvare slzy, ktorý si okamžite zamilovala. „Presne vie, aký mám vkus,“ napísala Bella. Viac v novom Kamošovi!

AKO K-POP ZMENIL SVET? Plus infošky o 4 kpop chalanoch a 4 kpop babách – to všetko v novom Kamošovi na 6 stranách!!! Plus poster ATEEZ! Ak si kpop fanúšik, musíš mať!

O najväčšie prekvapenie posledných týždňov sa bezpochyby postarala BILLIE EILISH, ktorá prešla z jej typických čierno-zelených vlasov na blond! A ešte má kopec ďalších noviniek!

Pre SHAWNA MENDESA je šťastím napríklad byť na narodeninách svojej sestry a mať kamarátov, nielen hrať koncerty pre 50 tisíc ľudí! Aj to sa dozvieš z horúceho rozhovoru!

V polovici marca vydala SELENA GOMEZ výhradne španielsky EP album Revelación a podľa jej vlastných slov – možno to bude predposledné CD jej kariéry!

Má len 28, no vo svojom živote toho DEMI LOVATO zažila toľko, koľko niektorí ľudia nezažijú počas celej svojej cesty. Dva a pol roka po tom, čo takmer zomrela, sa rozhodla rozpovedať svoj životný príbeh…

MARCUS & MARTINUS: ako s nimi zamávala pandémia? Čo robia, keď nič nerobia? A vieš o tom, že si kúpili nový byt a odmietli mentora Ariany Grande?!

O štvorke STRANGER THINGS zatiaľ vieme, že nás čakajú nové tváre, dospelejší príbeh a že štvorka bude poriadny šok a najviac scary séria. A kto bude v novom caste?!

„Zvieratá milujem! Vždy som chcel psa a pred rokmi som si zadovážil Kala. Je to americká akita a spolu cestujeme po svete“ – povedal v rozhovore „ZAKLÍNAČ“ HENRY CAVILL!

V novom Kamošovi nájdeš aj najsilnejšie momenty zo života neposlušnej teenagerky, z ktorá sa pomaly mení na rozvážnu príjemnú mladú ženu. Čítaj príbeh MILEY CYRUS!

JUSTIN BIEBER zverejnil v priebehu necelých troch týždňov až dva nové albumy! Prvým bola štúdiovka Justice a druhým EP-čko Freedom. A to je dôvod na rozhovor nielen s ním, ale aj s HAILEY!

Poznáš novú vychádzajúcu hviezdu menom MATTEO MARKUS BOK? Ak nie, prečítaj si s ním exkluzívny rozhovor iba pre Kamaráta a pozri si ho na sociálnych sieťach!

A okrem toho máš v novom Kamošovi kopu ďalších super článkov zo sveta tvojich idolov a samozrejme sme nezabudli ani na POSTERY podľa vášho výberu!