Aktuálne číslo

AFTER: SĽUB je konečne tu! V kinách beží od 3. septembra a v septembrovom Kamošovi máš mega dvojstranu o filme plus rozhovor s HEROM plus – SÚŤAŽ o filmové ceny!

Ako 17-ročná predala v USA viac albumov než ktorýkoľvek iný umelec, nahrala titulný song k novej bondovke a jej songy zaznamenali na Spotify viac ako 6 biliónov streamov! To je BILLIE EILISH!

Ako dopadlo natáčanie s Halsey, aké majú chalani nesplnené sny a o čom je ich nová hra? Odpovedia ti chalami z momentálne najúspešnejšej juhokórejskej kapely BTS!

Chceš si aj ty vyrysovať svoje telo, chceš, aby bolo pevnejšie, krajšie a viac sexi? Skús overené CVIKY CELEBRÍT, ktoré nájdeš s popisom aj obrázkami v septembrovom Kamošovi!

Pre DEMI LOVATO je rok 2020 veľmi významný a v osobnom živote je zasa šťastná. Život si užíva plnými dúškami aj preto, že má nového priateľa, ktorého si nevie vynachváliť!

V septembrovom kamošovi sme sa pozreli bližšie aj na stav nových celebritných DETIČIEK. Komu sa v Hollywoode narodilo dieťatko a ktoré páriky sú ešte len v radostnom očakávaní?

Prvý film The Kissing Booth si v roku 2018 získal množstvo teens. Príbeh o zakázanej láske a voľbe medzi kamarátstvom a vzťahom tu má druhé pokračovanie! Viac o ňom plus rozhovory máš v septembrovom čísle!

Vďaka filmu 365 DNÍ si MICHELE MORRONE získal srdcia miliónov žien na svete a označujú ho za nový sex symbol! U vás zabodoval tiež a v septembrovom Kamošovi máš o ňom dôležité info!

O tom, že NAYA RIVERA už nie je medzi nami, vie asi každý… Smutná správa o tragickej udalosti obletela svet začiatkom júla a my sa s ňou v septembrovom Kamošovi lúčime…

Odkedy sme sa spoznali s fešákmi z ONE DIRECTION, ubehlo už 10 rokov! Čo všetko sa za ten čas zmenilo? Je šanca na návrat kapely? Ako sa darí chalanom teraz?

A v septembrovom Kamošovi máš aj 7 POSTEROV, ktoré sme vyberali podľa vašich želaní!