Aktuálne číslo

SELENA GOMEZ v interview prezradila všeličo. Napríklad aj to, že hollywoodske párty a rôzne žúrky ju už nebavia a svojej vážnej choroby sa viac nebojí!

Cestovanie aj kúpu svojej prvej vlastnej nehnuteľnosti odložila MOMA zatiaľ kvôli korone na neurčito, ale práce má stále dosť. A so Slimsom sú si v týchto ťažkých časoch veľkou oporou!

Po niekoľkých mesiacoch ticha prichádza SHAWN MENDES so skvelými správami. Tou najhlavnejšou je skutočnosť, že 4. decembra vychádza jeho 4. štúdiový album s názvom WONDER!

Niektorí hudobníci sú v 26 rokoch na prahu svojej kariéry, iní spomínajú na svoje začiatky! Obzreli sme sa za životom JUSTINA BIEBERA, ktorý bol maximálne pestrý a – ako na húpačke!

ARIANA GRANDE poriadne zaskočila fanúšikov! Z ničoho nič ohlásila vydanie nového albumu! Za posledné dva roky to tak je už jej tretí album, čím potvrdzuje, že je jednou z najväčších popových hviezd súčasnosti!

Čo čaká Eleven v 4. sérii Stranger Things? Ako sa hercom filmoval koniec 3ky? Čo má nové v oblasti módy a kozmetiky, ktorým sa tiež venuje? Odpovedá MILLIE BOBBY BROWN!

Čo vieme o natáčaní AFTER trojky a štvorky? Ako sa točili intímne scény HEROVI a JOSEPHINE? Chodia spolu a aké darčeky ich vedia potešiť? Čítaj horúce interview v novom DVOJČÍSLE KAMOŠA!

Ak si ideš K-POP, určite si v novom DVOJČÍSLE KAMOŠA nalistuj dvojstranu, na ktorej máš interview hneď s dvoma kapelami – s chalanmi z BTS a s členmi ATEEZ!

Nielen rozhovor s HARRYM STYLESOM, ala aj celú stranu o ONE DIRECTION nájdeš v novom DVOJČÍSLE KAMOŠA! Prečítaj si kompletnú históriu kapely, ktorá sa zaradila medzi topky!

O kapele WHY DON´T WE sme dosť dlho nič nepočuli, ale všetko sa zmenilo! V polovici septembra postli chalani na instáč fotku, ako vychádzajú zo štúdia s textom: “Sme späť”! Ako je to s nimi?

Na talianskom hercovi MICHELOVI MORRONOVI, ktorý nás pobláznil vďaka filmu 365 DNÍ, by si našiel/našla dokopy až 19 tetovaní! V novom DVOJČÍSLE KAMOŠA ti ich ukážeme!

„Vždy som miloval módu. Od malička som sa chcel obliekať sám a vyberať si, čo si oblečiem“ – rozhovor s MALUMOM nielen o móde nájdeš v novom DVOJČÍSLE KAMOŠA!

Ktoré šoubizové páry nevydržali nápor a rok 2020 pre nich znamená definitívny rozchod? Ktoré páry si sľubovali vernosť priam do konca života a to všetko je už minulosťou? ROZCHODY roku 2020!

Posledný diel série TO ALL THE BOYS: ALWAYS AND FOREVER, LARA JEAN, je už hotový! Čo sa dialo v zákulisí, o čom 3ka bude a kedy bude premiéra?! Čítaj v novom DVOJČÍSLE KAMOŠA!

Zaujímajú ťa chalani, hlavne tí, čo sú najviac sexi? V aktuálnom dvojčísle KAMOŠA sme pre teba pripravili dokonalý prehľad SEXOŠOV z Hollywoodu!

Ako to bolo s Joey a chodil Jacob vôbec niekedy so Zendayou? Ktorá modelka Jacobovi domotala hlavu? Vieme všetko o milostnom živote JACOBA ELORDIHO!

Posvietili sme si na celebrity, ktoré majú doma štvornohých miláčikov, ale nie len takých hocijakých. Sú to zvieratká z útulkov, ktoré sú často oveľa vďačnejšie za lásku! ÚTULKÁČI, to je ono!

Story o Elene a dvoch upírskych bratoch zamotala hlavy aj nám v redakcii ešte poriadne dávno. K tomuto príbehu sa však stále vraciate a pribúdajú noví fanúšikovia. UPÍRSKE DENNÍKY opäť v KAMOŠOVI!

Niekto o „TO“ prišiel skôr, niekto si počkal na vek a situáciu, keď si to už vedel naplno vychutnať…. Áno, hovoríme o strate panictva a prvom milovaní… Kedy sa s tým popasovali naše idoly?!

Ktoré celebs prežili PREDÁVKOVANIE sa drogami? Ktoré sa takmer upili k smrti? A ktorým z nich už odvykačka nepomohla?! Pripravili sme najtragickejšie osudy celebrít!

Veľa deciek a teens chcú vyzerať ako svoj idol, ale dopadnúť tak ako decká na obrázkoch, to je fakt zlé. Vybrali sme pre vás „OPIČKY“, ktoré svoj život zasvätili plastickým operáciám, do ktorých investovali tisícky eur!

PLUS 9 POSTEROV vašich idolov, ktorých ste si najviac žiadali! To všetko nájdeš v novom DVOJČÍSLE KAMOŠA! Posledné v tomto roku!!!