Aktuálne číslo

Stala sa BILLIE EILISH aj tvojou novou módnou ikonou? Ponúkame ti niekoľko jej vychytávok, podľa ktorých sa môžeš nastajlovať aj ty!

HERA TIFFINA obletujú fanúšikovia, kde sa len pohne, a my sa im vôbec nečudujeme! A čo ešte prezradil v rozhovore?

Možno tomu neuveríte, ale aj LISA a LENA zažili to, čo mnohí z vás. Šikanu v škole!

Bratia LYNCHOVCI povedali, prečo odišli z R5 a čo im dáva ich nová kapela DRIVER ERA!

DOMINIKA MIRGOVÁ má nový album, dlhokánske vlasy a menej kilečiek a v lete na ňu čaká koncertovanie, dve dovolenky a tanečné sústredenie! Viac v exkluzívnom rozhovore!

Sú starší, skúsenejší, silnejší a lepší. JONAS BROTHERS sa chystajú opäť ovládnuť svetovú popovú scénu!

Už vyše pol roka je TEKASHI za mrežami. Vraj sa má dobre, už nemá dúhové vlasy a začal posilňovať. A JADE, ktorá sa s ním dala dokopy len pár dní pred jeho zatknutím, je z neho stále viac bez seba!

Aké outfity na MET GALA boli tento rok naj? Kto bol za kráľovnú?

Vieš o tom, že Freddie si z celého sveta telefonoval so svojimi mačkami, ktoré nadovšetko miloval? Čítaj si tajomstvá FREDDIEHO MERCURYHO!

LIAM PAYNE sa začal čoraz viac zaujímať okrem hudby aj o svet módy a teraz to prišlo – stal sa ambasádorom a tvárou značky Hugo Boss!

ZENDAYA sa v súčasnosti venuje aj značke Tommy Hilfiger, ktorej je tvárou a ambasádorkou. Čítaj interview, v ktorom ti povie viac!

SIMA ukončila „Podla seba Tour“ a na YouTube už zverejnila všetky skladby zo svojho albumu „Podla seba“, čím ukončila éru tohto albumu. A čo má ešte nové? Júnový Kamoš to vie!

V poslední deň natáčania GAME OF THRONES všetci revali. Čo povedali na záver hlavní protagonisti?

Plus 7 POSTEROV podľa vášho želania!