ZMENÍ SA?

0
927
Happy playful young couple posing at studio on white background.

PROBLÉM: Mám frajera už 5 mesiacov. Prvý mesiac sme boli ako malé deti a potom sme sa cítili ako v rozprávke. Teraz je však strašne náladový a nevie, čo odo mňa chce. Raz ma ľúbi, raz nie. Robí si zo mňa srandu a je na mňa hnusný, keď je s kamošmi. Ale keď je len so mnou, je na mňa dobrý. Veľakrát sme sa rozišli a pohádali, ale vždy sme sa k sebe vrátili… problém je tiež, že nie je moc zhovorčivý. Keď sa s ním rozprávam o našich problémoch cez sms alebo na nete, je to ok, ale osobne z neho musím všetko ťahať. Sľúbil mi, že sa zmení a bude všetko ako predtým… hovorí pravdu? (Viky, 16 )

RIEŠENIE: Milá Viky! Prinúť ho rozprávať! Komunikácia je jediným riešením tohto problému. Potrebuješ zistiť, prečo sa po 5 mesiacoch zmenil a nie je všetko také, ako kedysi. Z jeho strany však asi išlo o chvíľkové pobláznenie a teraz prišla realita. Ešte stále si ho však nestratila, tak bojuj! Inak, chalani si často potrebujú dokazovať svoje ego a byť nasilu vtipní v partii, takže ak padnú nejaké narážky, jednoducho ich ber s rezervou. On to nemyslí zle, len je v spoločnosti chalanov a potrebuje sa ukázať pred ostatnými.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.