LOVE PROBLEMS

0
1035

Máš problémy s láskou a nevieš ich vyriešiť? Možno sa podobajú práve na niektorý z týchto troch… Prečítaj a pouč sa, ako ďalej!

Tichý chalan

PROBLÉM: Som totálne zamilovaná do jedného chalana zo školy. Ale nie som si istá, či on tiež. Je v partii môjho brata. Chodievame občas celá banda von… Mám spolužiačku, s ktorou chodil, ale nechala ho kvôli môjmu bratovi, no a neviem, či nie je ešte stále zaľúbený do nej. Ale napríklad v jedálni po sebe stále pozeráme, robíme haluze, bavíme sa, rozprávame, ale mám taký pocit, že je taký uzavretý… nechce mi nič povedať o tom, ako sa cíti, a o svojich citoch. Neviem, čo mám robiť… pokúšala som sa na neho zabudnúť, ale nedá sa to! (Crazy girl)

RIEŠENIE: Nemôžeš na neho zabudnúť a ani sa o to nepokúšaj. Ste predsa v jednej partii a očividne dobrí kamoši! Určite oňho nechceš prísť, preto by si si ho jednoducho mala udržať! Chodievajte spolu častejšie von, ale len vy dvaja, nech je mu jasné, že nechceš, aby ste zostali len kamoši! Chalan to iste pochopí a dôležitá bude potom jeho reakcia. Musíš byť trpezlivá, sama vieš, že napokon získaš to, čo chceš! Chce to len čas, aby si sám uvedomil, že niečo je už za ním a že pred sebou má nádherné dievča, ktoré má rád a s ktorým si rozumie. Držíme palec!

Chce viac, ako len chodenie

PROBLÉM: S Mišom spolu chodíme už rok a pol. Super si rozumieme, dokonca som ho aj predstavila rodičom. Ale on chce viac. Chce, aby sme spolu spali. Ale ja sa toho ešte bojím. On hovorí, že to nič nie je. Dokonca k tomu skoro aj raz došlo. Čo mám robiť? Katka (16)

RIEŠENIE: Katka, ak ho skutočne ľúbiš a si presvedčená o tom, že je to ten pravý, nevykašli sa naňho a ani naňho nebuď naštvaná. Dobre porozmýšľaj, či je to práve on, s kým chceš prísť o panenstvo. Ak áno, skús sa upokojiť a začni sa tým vážne zaoberať. Michalovi povedz, že ešte potrebuješ čas a že nech pochopí aj on teba, že sa ešte necítiš byť pripravená na tento mimoriadne dôležitý medzník v tvojom živote, lebo strata panenstva takým medzníkom naozaj je a pravdepodobne na túto „prvú noc“ nezabudneš do konca života. Je teda dôležité, aby si na ňu mala len tie najlepšie spomienky. Takto to vysvetli aj Michalovi. Ak ťa naozaj miluje, prestane na teba naliehať a počká, kým aj ty na to budeš pripravená. Ak by naďalej na teba robil tlaky, tak potom ťa nemiluje a nestojí za to a radšej sa s ním rozíď, aby si neurobila niečo, čo budeš neskôr ľutovať.

Prvý, čo má o mňa záujem

PROBLÉM: Tento rok som sa stretla s jedným nádherným chalanom. Je o rok starší. Raz sme sa spolu s kamoškou viezli autobusom domov, on sedel za nami a zabával nás. Ja som musela vystúpiť a zakývala som im na rozlúčku. Na druhý deň, keď som išla s kamoškou, mi povedala, že si pýtal moje číslo. Nevedela, čo má spraviť, tak mu ho radšej nedala. Som teraz trochu smutná, lebo sa mi neskutočne páči. Problém je, že to je prvý chalan, ktorý má o mňa záujem… (kika, 14)

RIEŠENIE: Škoda, že mu kamoška nedala to tvoje telefónne číslo, ale nevadí, ešte nič nie je stratené! Neuvádzaš síce, kam chodí ten chalan do školy, ale predpokladajme, že chodíte na tú istú. Ak áno, nie je problém zistiť si triedu, miesto, kde sedí, prísť ráno do školy a strčiť mu pod lavicu tvoje telefónne číslo napísané na papieriku. Nezabudni tam dočmárať aj svoje meno, hh! Ak nechodíte na rovnakú školu, ale cestujete tým istým spojom, určite ho budeš ešte stretávať na zastávke. Daj si záležať na tom, aby sa vaše pohľady stretávali častejšie než zvyčajne. Nechaj ho, nech znovu prejaví o teba záujem a opäť ťa zabáva v autobuse. Vymeníte si konečne telefónne čísla a budete v kontakte. A všetko sa vyvinie správnym smerom!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.