STRATENÝ

0
884

PROBLÉM: Najskôr sme si písali a volali a po troch týždňoch sme sa aj stretli. Hneď som sa doňho buchla! Na druhý deň sa neukázal na nete, ani ďalšie tri dni potom. Nevedela som, čo s ním je. Nedvíhal mi mobil, ale keď sa konečne ozval, bola som rada. Neviem, čo sa stalo, ale je iný… akoby mal druhú. Help! (katiQa)

RIEŠENIE: Určite sa o neho nemusíš báť! Je živý a zdravý, len pravdepodobne o teba stratil záujem. Toto je problém internetových známostí, katiQa! Síce si s tým človekom veľmi dobre rozumieš cez net a aj cez telefón, ale – stretnete sa a nepreskočí iskra! Teda tvoja k nemu áno, ale naopak nie. Uvedom si, že toho človeka nepoznáš, že je to len „niekto“ z netu, že ste sa videli len raz. Nemáš žiadne právo na to, privlastňovať si ho a už vôbec nie žiadať od neho, aby bol s tebou nasilu v kontakte. Okej, bolo od neho nepekné, že sa ti neozval, ale jednoducho o teba stratil záujem. Nehádž to však hneď na svoj výzor alebo správanie a nezačni sa podceňovať. Takže – nikdy nečakaj od stretnutia s človekom z netu veľa, lebo to môže dopadnúť aj takto. Drž si odstup a až keď si budeš istá, že máte o seba obojstranný záujem, rieš váš vzťah. Tohto chalana môžeš kontaktovať, určite ho však nenúť do toho, aby ste spolu začali chodiť! Nikto nie je rád, ak ho do niečoho nasilu tlačia…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.