Štvorica domorodých detí, ktoré po páde lietadla prežili 40 dní v kolumbijskej džungli, už naberá sily vo vojenskej nemocnici v Bogote! Mladší súrodenci prežili doslova bez škrabanca hlavne vďaka starostlivosti svojej 13-ročnej segry Lesly, ktorá sa umenie prežiť v džungli naučila od svojej babičky! Súrodenci prežívali na minimálnej zásobe múky z havarovaného lietadla, jedli aj semiačka. Decká vo veku 13, 9, 5 a 1 rok našťastie našiel pátrací tím, ktorý zostal v šoku, keď zistil, že decká sú ok!


Nemocnica v belgickom meste Sint-Truiden vybudovala pavilón, ktorý umožňuje návštevy domácich maznáčikov u pacientov, ktorí sú dlhodobo chorí alebo vyžadujú dlhú liečbu! Snaží sa tak zlepšiť ich duševnú pohodu, nateraz sú však povolené iba návštevy psov a mačiek!


Predstav si, že sa jedného dňa prebudíš a pri pohľade do zrkadla zistíš, že tvoj jazyk zmenil farbu. A navyše ti na ňom narástli chlpy! Takýto osud postihol muža z Ohia, ktorého teraz skúmajú lekári. Ide o fajčiara, ktorý na zápal ďasien užíval silné antibiotiká. Aktuálne nie je jasné, či za jeho nešťastný zdravotný stav môžu lieky alebo cigy! 


Influencerka z Ruska sa rozhodla pre veľmi drastický spôsob stravovania, ktorý ju napokon stál život! Žanna Samson sa dlho živila len ovocím, klíčkami a slnečnicovými semiačkami. Namiesto vody prijímala len ovocné šťavy. „Žiadna soľ, olej, proteín ani dehydratované jedlo,“ povedala v jednom zo svojich videí na instáči! Drastickú stravu kombinovala s dňami, kedy nejedla ozaj nič. Napokon skonala v Malajzii na zlyhanie organizmu a infekciu čriev, ktorá podľa lekárov súvisela s jej nezdravým stravovaním! 


Ďalšie pikošky, ktoré priniesli uplynulé týždne v digitálnom svete, nájdeš v novom vydaní Kamaráta!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.