Čítaj o


— horúcich novinkách, ktoré sa za posledné týždne udiali vo svete showbizu! Vieš o tom, že Riri a ASAP Rocky sa stali dvojnásobnými rodičmi alebo že sa Ariana Grande rozvádza?!

— Na dvojstrane predstavujeme božského Ryana Goslinga! Ako znie jeho životný príbeh a prečo si raz do školy vzal zakázané predmety, ktorými ohrozoval spolužiakov? Všetky pikošky riešime v časáku!

— Do kín mieri od 21. septembra (skutočne) posledný diel AFTER: NAVŽDY! O čom bude a kto sú Ben Mascolo a Mimi Keene, ktorí v sérii stvárňujú totálne nové postavy Sebastiana a Natalie?

Jung Kook z formácie BTS, ktorá má aktuálne pauzu, vydal debutový album! Ako ho skladal a čo všetko na seba nakecal? K-popu sa venujeme podrobnejšie aj v novej rubrike K-POP NEWS! Zisti, kto sú Misamo, či Lisa odchádza z Blackpink aj to, ktoré známe formácie hlásia comeback!

Kórejské seroše si pýtate čoraz viac, a tak sme sa im pozreli na zúbok! Na celej dvojstrane nájdeš pikošky o tých najznámejších seriáloch! Dozvieš sa, v akej fáze je pokračovanie Squid Game, čo povedala Anna Cathcart na natáčanie seroša XO, Kitty a prinášame aj prehľad tipy na viac ako 10 kórejských seriálov, ktoré prosto musíš vidieť!

Tom Holland hovorí, že Hollywood neznáša a že sláva ho postupne ničí! Čo všetko mu na popularite prekáža a má v pláne zavesiť rozbehnutú kariéru na klinec?

— Dozvieš sa tiež, ktorí fešáci sa vystriedali po boku Zendaye aj to, ako sa v čase vyvíjala lovestory s Millie Bobby Brown a fešiboyom Jakeom Bongiovim

— Predstavujeme tiež mladých sympošov z radov spevákov a hercov! Kto je nigériský popový princ Rema, kučeravý Gavin Casalegna, latinoboy Xolo Maridueňa? A čo mená ako Mason Thames, David Corenswet či Christopher Briney

— V novom čísle sa tiež lúčime s hviezdou Euphorie Angusom Cloudom! O koho šlo a prečo nám bude veľmi chýbať?

— Nezabudli sme ani ani filmové a seriálové novinky — v tieto dni si užijeme okrem pokračovania Motýlikov aj finálnu sériu High School Musical! V časáku nájdeš všetky pikošky!

— Na dvojstrane tiež riešime, aké newsy majú tokeri ako Vinnie Hacker, Addison Rae, Noah Beck či sestry D’Amelio

— Zodpovedáme tiež všetky dôležité otázky o štíhlej línii a starostlivosti o vlasy a tiež ktoré módne a kozmetické vecičky aktuálne letia, 

— V novom seriáli ti prezradíme všetko o chalanoch: začíname s chalanskými tajomstvami, kedy dať chalanovi kopačky, ktorým chalanom sa vyhnúť a prezradíme ti tiež, akí sú chalani vo veku 13 až 18 rokov! 

— Otestuj sa a zisti odpoveď na otázku, či si trémista, čítaj teen príbehy, ktoré napísal sám život aj trapasy celebs!

— A čo plagáty? EXO, AFTER: NAVŽDY, HAN či ANGUS CLOUD!

To všetko — a ešte omnoho viac — nájdeš v novom vydaní Kamaráta! Na stánkoch je práve teraz! 

pripravil: peter394

2 KOMENTÁRE

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.