SIMA zverejnila novinku Dýchaj

0
2097

“Dokonalá nedokonalosť je krásna,” odkazuje.

SIMA spustila predpredaj svojho druhého štúdiového albumu Podla Seba a zároveň z neho ponúkla ochutnávku v podobe singlu Dýchaj. Pesnička spolu s klipom odkazuje na to, aby sa mladé ženy mali rady také, aké sú a zdôrazňuje prirodzenú krásu.  

“Inšpirácia vznikla v mojej minulosti a pripomenula sa mi pár udalosťami, ktoré som zažívala posledný rok… Keď som bola mladšia, mala som komplex… z odstávajúcich uší, malého poprsia či iných drobností… takých, ktoré častokrát riešime iba my a zbytočne nás trápia… Vtedy som ešte nevedela, že krása ženy vyplýva z jej vlastného (zdravého) sebavedomia. Dokonalosť neexistuje, stále to budem tvrdiť aj keď častokrát sa ma ľudia snažia presvedčiť o opaku. Existuje iba krása, ktorá vyžaruje z každého človeka – len iným spôsobom :). Keď sa rozhodneš na tvojom tele niečo zmeniť, bude to len a len tvoje rozhodnutie, tak žime a nechajme žiť… Nezáleží na veku, výške, odstávajúcich ušiach, akné či váhe, atď… iba keď si ty sama so sebou spokojná a cítiš sa vo svojom vlastnom tele dobre, môžeš byt šťastná… Podstatné je to, aby si bola sama sebou a cítila sa dobre, nech to znamená už čokoľvek…,” vyjadrila sa Sima k novinke Dýchaj, ktorá osloví snáď aj teba.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.