Celebritný párik v zložení Zendaya & Tom Holland navštívil jeden z londýnskych útulkov pre zvieratá. V Bettersea Dogs & Cats Home strávili časť dňa a podelili sa o to aj s fanúšikmi na svojich sociálnych sieťach. Pochopiteľne ich oboch najviac zaujali šteniatka, pri ktorých strávili najviac času. Zendaya sa vyjadrila, že sa cítila ako v šteňacom nebi a srandovala, že jej psík Noon bude žiarliť, keď príde domov a bude ju voniať.

Zendaya v útulku

Pobyt v historickom útulku, ktorý funguje od roku 1860, si užil aj Tom a na net postol niekoľko fotiek z jeho návštevy. To, či dvojica pomohla útulku aj inou formou, než len návštevou, nie je známe. Bettersea Dogs & Cats Home však za návštevu a podporu obom z nich verejne poďakoval. “Tom a Zendaya nás navštívili, aby sa dozvedeli viac o práci, ktorú robíme a o tom, ako zachraňujeme psov a mačky. Radi sa stretli s niektorými zvieratami, ktoré máme momentálne v opatere,” uviedol útulok vo svojom vyhláseni a na záver uviedol: “Bolo krásne privítať ich u nás v Battersea.”

Tom v útulku

V predposlednom tohtoročnom Kamarátovi dostali priestor aj Zendaya a Tom, kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.