Pred necelými tromi týždňami zasiahla herecký svet správa o tragickej smrti hviezdy z Glee, Nayi Rivera. Pri jazere, v ktorom zmizla, bol niekoľko dní až do nájdenia jej tela aj jej exmanžel a otec ich syna, Ryan Dorsey. Ten sa z tejto veľkej straty stále spamätáva a prvýkrát o tragédii prehovoril.

Je to také nefér. Neexistuje dosť slov na to, aby opísali prázdnotu v našich srdciach. Neverím, že život bude odteraz takýto. Deň dozadu si bola vzadu v bazéne s Joseym. Neviem, čo povedať. Som vďačný za to, čo sme prežili, že sa naše cesty spojili a že máme toho najrozkošnejšieho a najmilšieho šikovného chlapček,”píše Ryan.

Ryan pri prieke Piru, kde sa utopila Naya

Pamätám si, ako som ťa niekedy hneval neustálym nakrúcaním a fotením. Som rád, že som ťa neposlúchol, lebo takto mám stovky, ak nie tisícky spomienok pre Joseyho, ktoré mu ostanú navždy. Bude vedieť, že ho jeho mama ľúbila viac než svoj život a uvidí, ako sme sa spoločne zabávali. Život dokáže byť dobrý aj zlý, no s Joseym bude o čosi lepší, pretože časť teba, ktorá je v ňom, tu bude s nami. Chýbaš nám, navždy ťa budeme ľúbiť,“ napísal Ryan, ktorý si vzal Nayu za ženu v roku 2014 a o štyri roky neskôr sa rozviedli.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.