Mohlo sa zdať, že už budú naveky spolu, no uplynulý rok sa niesol v znamení šokujúcich rozchodov. Ktoré vzťahy turbulencie neustáli?

Azda najväčšiu mediálnu pozornosť si vyslúžil rozchod Camily Cabello a Shawna Mendesa! Pár nám zvestoval smutné správy tlačovou správou približne v polovici novembra! „Decká, rozhodli sme sa oznámiť vám koniec nášho vzťahu. Ako ľudia sa však stále milujeme, viac než kedykoľvek predtým. Náš vzťah sme začali ako naj priatelia a ako bffs aj budeme pokračovať. Ďakujeme za vašu podporu!“ napísali! :O

Zďaleka však neboli jediní, čo svoj spoločný život minulý rok zavesili na klinec. V decembri, tesne pred koncom roka, si „dali pauzu“ aj Dua Lipa a Anwar Hadid, v novembri sa rozpadol vzťah medzi Jacobom Elordim a Kaiou Gerber (zdroj z ich okolia uviedol, že sa decká kvôli nabitým rozvrhom nevedia poriadne ani stretnúť)! Šokujúci bol aj rozchod Zayna Malika a Gigi Hadid, ktorým sa len prednedávnom narodilo dieťa. 

Rozišli sa aj Netflix postavičky Chase Stokes a Madelyn Cline. YouTube hviezdičky JoJo Siwa a Kylie Prew sa rozlúčili ešte v októbri, no a so svojou polovičkou Mayou Henry sa rozišiel aj bývalý člen 1D Liam Payne. „Viac než čokoľvek iné zo seba cítim aktuálne sklamanie, pretože ubližujem ľuďom v mojom okolí,“ prezradil Liam v podcaste! „A hnevá ma to. Vo vzťahoch stojím za prd a viem, že v nich stále opakujem jednu chybu.“ O akú presne ide, však neprezradil! 

Začiatkom roka sa rozlúčili aj Zac Efron a Vanessa Valladares, Camila Mendes dala košom Graysonovi Vaughanovi, Kim Kardashian a Kanye West sa po 7 rokoch rozvádzajú a od februára je single aj herečka Ashley Benson!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.