Nová kniha z edície YOLI

0
1117

Záhadná nehoda, ktorá Mire vymazala pamäť… Čo sa stalo v osudný deň?

V YOLi sme si pre vás pripravili skutočne napínavú lahôdku! Knižná novinka Mira je plná nečakaných zvratov a z rúk ju nepustíte až do poslednej stránky!

Mira je bežná tínedžerka s normálne-nenormálnymi problémami, ktoré všetci dobre poznáme. Rieši školu, priateľov, rodinu a budúcnosť. Jedného dňa sa však všetko zmení. Z hrôzostrašnej autonehody síce vyviazne živá a zdravá, no na nič, čo sa v osudný deň stalo, si nedokáže spomenúť. Okrem toho ju neustále nahlodáva pocit, že jej všetci okolo niečo taja. Možno sa úplne zbláznila, ale rozhodne sa zistiť pravdu za každú cenu… Klbko tajomstiev je však zamotanejšie ako by si kedy myslela.

POZOR, SÚŤAŽ!

Napíš nám do 19. 6. Na yoli@kamaratweb.sk meno Mirinho priateľa a Mirinej spriaznenej duše a si v hre o 10 výtlačkov! Nezabudni k odpovedi pribaliť aj tvoju adresu! Príklad: Tomáš a Jana. Anka Slobodová, Hlavná 394, 965 05 Vráble. Výhercov budeme kontaktovať mejlom!

https://www.bux.sk/knihy/413960-mira.html

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.