Nová séria mega úspešného seriálu Euphoria mala pred pár dňami dlho očakávanú premiéru. Zendaya, hlavná hviezda tohto serošu, však ľudí upozorňuje, že na nové diely by sa mali pozerať len za určitých okolností. “Táto séria je ešte viac, než predchádzajúca, veľmi emocionálna a rieši témy, ktoré môže byť ťažké sledovať,” tvrdí a zdôrazňuje, že Euphoria je iba pre vyzretých divákov. “Prosím sledujte ju iba vtedy, keď sa na to cítite. Dbajte na svoje zdravie a verte, že ste milovaní a cítim vašu podporu,” vyhlásila.

S podobným upozornením prišla Zendaya aj v roku 2019, kedy mala premiéru 1. séria. Euphoria je totiž plná dospeláckych a silných tém, ktoré nemusí každý pochopiť. “Sú tam scény, ktoré je ťažké spracovať. Je to surový a úprimný portrét závislosti a ťažkostí spojených so súčasným životom,” napísala vtedy.

Aj Zendayi a novej sérii Euphorie sa venujeme v prvom tohtoročnom Kamošovi a túto star nájdeš aj na plagáte v novom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.