Prvýkrát sa Zayn Malik a Gigi Hadid dali dokopy v roku 2015. Ich vzťah bol vždy komplikovaný a niekoľkokrát sa rozišli. Aj napriek tomu sa rozhodli založiť si rodinu a minulý rok sa im narodila dcérka Khai. Zdalo sa, že všetky zlé obdobia už majú za sebou, no teraz prišiel opäť šok. Dvojica sa rozišla a dôvod je veľmi vážny – Zayn údajne napadol Yolandu, mamu Gigi. Exčlen One Direction však tvrdí, že síce medzi sebou mali konflikt, no k žiadnemu útoku nedošlo.

“Rozhodne popieram, že by som udrel Yolandu a v záujme mojej dcéry odmietam poskytnúť akékoľvek ďalšie podrobnosti a dúfam, že Yolanda prehodnotí svoje falošné obvinenia a pohne sa smerom k vyliečeniu týchto rodinných problémov v súkromí,“ vyjadril sa Zayn. Prostredníctvom svojho hovorcu zaujala svoje stanovisko k tejto situácii aj Gigi, ktorá sa chce sústrediť na to, čo je najlepšie pre jej dcéru a žiada o rešpektovanie súkromia.

Ako to dopadne medzi touto trojicou?

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.