Sexsymbol a hviezda Aquamana prináša zlé správy. Jason Momoa oznámil, že s jeho manželkou Lisou Bonet sa rozvádzajú. Táto informácia prišla pomerne nečakane, keďže manželia si súkromie vždy strážili a o svojom vzťahu moc nehovorili. Jason a Lisa tvorili pár od roku 2004 a majú spolu dcéru Lolu, ktorá má 14 rokov, a o rok mladšieho syna Wolfa. Ich manželstvo trvalo len krátko, keďže sa zosobášili až v roku 2017.

“Všetci sme pocítili tlak a zmeny týchto transformačných čias. Rozvíja sa revolúcia ~ a naša rodina nie je výnimkou… Cíti a rastie z vyskytujúcich sa seizmických posunov. A tak zdieľame naše rodinné novinky, že sa rozchádzame. Nezdieľame to preto, že by sme si mysleli, že je to zaujímavé pre médiá, ale preto, aby sme v živote konali dôstojne a čestne. Láska medzi nami pokračuje a vyvíja sa spôsobmi, ktorými si praje byť poznaná a žitá. Oslobodzujeme sa navzájom, aby sme boli tými, akými sa učíme byť…,” vyhlásila dvojica, ktorá po dlhoročnom vzťahu prechádza veľmi ťažkým obdobím.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.