“Prešlo 5 minút a odrazu počujem, ako niekto hovorí: Decká, čo to tu robíte?!”  Bez ohľadu na tvoj vek aj okolnosti, strata panenstva môže byť veľký deal. Očakávania sú veľké, atmo horúca a skúsenosti? Na nezaplatenie. Skutoční chalani nám prezradili, ako svoje “tenkrát poprvé” prežívali oni. Čítaj!

“17-te narodky som oslávil len nedávno. S priateľkou sme spolu už boli asi pol roka a rozhodli sme sa, že prišiel ten správny čas. Po tom, čo sme dve-tri noci strávili v totálnom napätí, sme šli do toho. Počkali sme, kým jej rodičia zaspia, čo trvalo mimochodom celé veky. No a potom sme v tme šaškovali s kondómom, až sme si uvedomili, že so svetlom to bude jednoduchšie haha!” — Tomáš, 18.

“Mal som 18 a práve som sa zapísal do prvého ročníka na výške. S holkou, s ktorou som prišiel o panictvo, sme sa poznali roky. V ten večer sme sa vrátili na intrák z párty a rovno sme na to skočili. Prešlo 5 minút a odrazu počujem, ako niekto hovorí: Decká, čo to tu robíte?! Bola to jej spolubývajúca haha. Boli sme tak zabraní do seba, že sme zabudli čeknúť, či spí hh.” — Adam, 20.

“Mal som 21 a po prvýkrát som sa zamiloval. Trávili sme spolu všetok voľný čas aj sme pri sebe spávali. V jedno ráno sme si uvedomili, že sú všetci už preč, tak si hovoríme kedy, keď nie teraz? Ani jeden z nás nemal šajnu, čo robí, no vôbec to nebolo divné, pretože sme si dôverovali. Bol to samý pot, smiech a neporiadok. O dva dni nato sme sa dali dokopy.” — Marek, 22.

“Odohralo sa to, keď som mal 18. Ako chalan som cítil tlaky, aby som to mal za sebou čím skôr, no veľmi som chcel, aby to bolo špeciálne. Bol som čerstvý na výške a ona tiež. Trávili sme spolu víkendy a v jeden deň to na nás proste prišlo. Neplánovali sme to, proste bol čas. Bol som v strese, takže som si to úplne neužil, no stálo to za to.” — Andy, 20.

“Obaja sme mali 13 a keď na to spätne spomínam, celé to bola vlastne hlúposť. Bol som funny decko, ktoré bolo škaredé a ona bola pekná holka, ktorú všetci chceli. Rozosmieval som ju a ju to bavilo, tak sme si spolu začali. O mesiac neskôr prišiel nápad skúsiť sex. Nebol som pripravený, no šiel som do toho. Ľutujem len to načasovanie, výber holky a fakt, že sme nepoužili kondóm.” — Ján, 20.

V online sérii článkov ti zodpovieme tie najpálčivejšie otázky o panenstve, (prvom) milovaní a o sexe. Rozobrali sme už 7 otázok o milovaní, ďalej kto je panic a kto panna, priniesli sme 10 svedectiev dospelých ľudí, ktorí boli kedysi v rovnakej situácii ako ty a naposledy sme zodpovedali otázky, ktoré zaujímajú teba — tu nájdeš prvú a tu druhú časť!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.