V septembri si užiješ pokračovanie hororu MNÍŠKA 2 (7.9.), ktorý sa odohráva v rovnakom vesmíre ako hororová séria V zajatí démonov! Ak sa v kine rád bojíš, nevynechaj ani hororový thriller TEMNÉ OKNÁ (14.9.) či očakávané sci-fi TVORCA (28.9.) o vojme medzi ľudskou rasou a silami umelej inteligencie! Fanovia komédií si prídu na svoje v romantickej MOJEJ TUČNEJ GRÉCKEJ SVADBE 3 (7.9.), tých najmenších isto zaujme LABKOVÁ PATRÓLA VO VEĽKOFILME (28.9.), no a do kín vyráža aj dokument o živote nášho futbalistu MARTIN ŠKRTEL: BUĎ, ALEBO (28.9.) či jedného z najslávnejších umelcov so slovenskými koreňmi ANDY WARHOL: AMERICKÝ SEN (14.9.)! No a, samozrejme, najväčší ťahák kino-jesene bude očakávané rozuzlenie AFTER: NAVŽDY (21.9.)! Ako romantické komediálne predjedlo si môžeš ináč naservírovať aj novinku na Netflixe s názvom LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD (15.9.)!

Zo seriálov sa môžeš tešiť na novú sériu DISENCHANTMENT (Netflix, 1.9.), druhú sériu fantasy KOLESO ČASU (Amazon Prime, 1.9.) či pokračovanie príbehu DARYLA DIXONA v ďalšej minisérii zo sveta ŽIVÝCH MŔTVYCH (AMC, 10.9.)! 12.9. sa dozvieme víťazov 2023 MTV VIDEO MUSIC AWARDS, no a 20.9. si na teba FX chystá ďalšiu sériu AMERICAN HORROR STORY s podtitulom DELICATE! 21.9. si odbije premiéru ďalšia SEX EDUCATION (Netflix), no a 29.9. sa na Amazon Prime predstaví spin-off krvavej komiksovky The Boys o mladých superhrdinoch s názvom GEN V!

Aktuálne filmové a seriálové novinky nájdeš aj v novom vydaní Kamaráta!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.