Speváčka Sima má veľké srdce a na svojich fans nedá dopustiť. Dôkazom toho je aj nedávna udalosť, ktorá sa odohrala na jej nedávnom koncerte v Trnave. “Videla som na TikToku jedno video, kde dievča tancovalo našu choreografiu,” začala rozprávať svojmu publiku. Išlo o tanec k jej skladbe Forever Young. “Tancovala to skvele, úplne vyzerala krásne. Vážne, super to vedela,” konštatovala Sima. Dievča z videa k nemu napísalo koment v znení: “Tak čo, Sima, môžem byť tvoja tanečníčka?”

Niekto jej tam ale napísal, ako povedala Sima, “veľmi škaredý komentár” o tom, že by si ju Sima určite nevybrala, pretože je “hnusná tučná sviňa.” A to Simu extrémne naštvalo. “Keď som to videla, tak si hovorím – Nikto nebude šikanovať moje baby,” vyhlásila Sima, ktorá si toto dievča zavolala na svoj koncert, vytiahla ju spomedzi ľudí pod pódiom a povedala jej, že chce, aby si s ňou a jej tanečníčkami zatancovala. A tak sa aj stalo.

Sima týmto obrovským gestom dokázala, že fanúšikovia sú pre ňu všetkým a že nikto by si nemal prechádzať šikanou. “Nikdy sa nenechaj nikým do*ebať,” odkázala všetkým svojim ľuďom a najmä dievčaťu z videa, ktoré si s ňou zatancovalo. “Neviem opísať svoju radosť a budem si to pamätať do konca života. Vôbec som to nečakala. Cítila som sa ako najväčšia hviezda a užila som si to najviac, ako som mohla,” vyjadrila sa mladá baba, pre ktorú to bol, ako tvrdí, najlepší zážitok.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.