Internetové ankety prehovorili a ty čekuj náš prehľad najsexi chalanov uplynulého roka!

5. 33-ročný herec MICHAEL B JORDAN sa stal najsexi mužom planéty 2020 podľa ankety magazínu People a aby toho nebolo málo, The New York Times ho zaradilo na 15. priečku v zozname 25 top hercov 21. storočia! Chalaniska poznáš hlavne vďaka jeho role v Čiernom panterovi, ale vieš o tom, že pôsobí aj ako producent a režisér? Tento rok ho uvidíš v thrilleri Without Remorse, aktuálne točí drámu Wrong Answer a ešte ho čaká aj filmovačka vojnovej drámy Journal for Jordan či upírskeho filmu Blood Brothers!  

4. LIAM HEMSWORTH oslávi 13.1. svoje 31. narodky a podobne ako zvyšok Hemsworthovcov, aj on rastie len do krásy hh! Chalanisko je aktuálne single, po tom, čo začiatkom minulého roka oficiálne dokončil papierovačky k jeho rozvodu s Miley! Minulý rok sme ho videli v thrilleri Arkansas, žiaľ na tento rok s Liamom nie je naplánovaný žiaden film ani seriál :/

3. TOM HOLLAND má len 24 a už ho miluje celý svet! Prerazil ako nový Spider-Man a dnes je z neho v Hollywoode už etablovaná značka. Okrem toho, že tento rok dorazí dlho očakávaná adaptácia videohry Uncharted, kde si strihol hlavnú úlohu, v marci bude mať premiéru ďalší film, kde si zahral – Nespútaný chaos! Viac o filme nájdeš v našom zimnom magazíne :3 Tom sa tiež koncom roka vráti ako Spider-Man! 

2. KIMA TAEHYUNGA ti netreba moc predstavovať, ale ak nevieš, ide o vokalistu V z k-popovej formácie BTS. Chalanisko oslávil len 30. decembra svoje 25. narodky! V pôsobí úspešne aj ako sólový umelec, okrem toho, že produkuje hudbu aj fotí a minulý rok mu dokonca vyšiel aj singel Snow Flower!

1. HARRY STYLES minulý rok oslávil svoje 26. narodky a išla mu aj karta! Okrem toho, že sa jeho singel Watermelon Sugar presadil v USA aj v Európe, sa stal aj prvým chalanom na titulke časopisu Vogue! Harry pokračuje aj vo svojej hereckej kariére a aktuálne točí horor Don’t Worry Darling, kde si strihne hlavnú rolu! 😮

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.