Bradley Cooper nemal natočiť A Star Is Born

0
1026

To mu radili jeho najbližší.

Vďaka hviezdnemu obsadeniu sa filmu A Star Is Born (Zrodila sa hviezda) veľmi dobre darí. Svoju rolu na úspechu snímky určite zohral aj Bradley Cooper, a to nie len ako herec, ale aj ako režisér. Nechýbalo ale veľa a všetko by mohlo by mohlo inak. Ako Bradley prezradil pre magazín W, od tohto filmu ho jeho najbližší odhovárali.

“Ale kto vie? – vždy som to počúval, celú moju kariéru. Skôr som nejakú rolu nedostal, lebo povedali, že nie som schopný. Nakoniec vždy musíme sústrediť našu pozornosť na prácu a nepočúvať ostatných. Ľudia, na ktorých mi záleží a ktorým záleží na mne mi povedali, aby som nerežíroval A Star I Born, lebo to bude príliš náročné a že by som mal začať s niečím jednoduchším. Našťastie som nepočúvol. Páčilo sa mi, že bolo veľmi, veľmi ťažké natočiť tento film. V opačnom prípade by nemal takú hodnotu. A to bol vždy môj cieľ – urobiť niečo bez ohľadu na to, aké to bude náročné, čo si budú ľudia pamätať,” povedal Bradley a my by sme si z neho mali brať príklad.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.