V novom Kamošovi sa venujeme aj strašným trapasom, ktoré sa stali slávnym umelcom na pódiu! 

Vieš o tom, že agresívni fanovia v posledných mesiacoch hádžu po interpretoch na pódiu rôzne nebezpečné vecičky? Harry Styles to naposledy schytal vo Viedni! Čo presne sa stalo, nájdeš v novom čísle Kamaráta! Ďalší umelci sa na stagei pred zrakmi všetkých prítomných pocikali, povracali a ďalší zase zakopli a spadli! 

Uniknuté bradavky

Stalo sa to len párkrát, ale vždy šlo o poriadny úlet! V roku 2004 vystupovali JANET JACKSON s JUSTINOM TIMBERLAKOM počas Super Bowlu so songom Rock Your Body. A zatiaľ čo Justin spieval text: „Na konci tejto piesne ťa budem mať nahú“, rukou pohladil Janet po prsníku a nechtiac odhalil jej bradavku desiatkam miliónov divákov na štadióne a pri tv obrazovkách!! Kauza skončila pokutou vo výške asi 500-tisíc eur pre televíziu hehe! Odvtedy na Super Bowle neboli žiadne ďalšie bradavky emancipované…

Funky zážitok si z austrálskeho koncertu MADONNY odniesla pred časom jej 17-ročná fanynka! Speváčka si mladú babu zavolala k sebe na pódium, kde pred zrakmi všetkých odhalila jej bradavku! Madonna potom stiahla svoj vŕšok a publiku odhalila aj svoje prsia! Fanovia zostali pohoršení, no 17-ročná Josepgine Georgiou povedala, že išlo o „najlepší moment“ jej života! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.