Veľké nešťastie v rodine Cludovcov! Iba týždeň po smrti svojho otca nás navždy opustil 25-ročný Angus Cloud. Herec, ktorý sa preslávil učínkovaním v seriáli Euphoria, odišiel z tohto sveta vo svojom dome. Čo presne predchádzalo jeho smrti nie je doposiaľ známe, no všetko nasvedčuje tomu, že Angus si vzal život sám po tom, čo pochoval svojho otca. Jeho smrť totiž znášal veľmi zle a rozhodne mu priťažili aj psychické problémy, ktorými trpel. “Jediná útecha, ktorú máme, je vedomosť, že Angus je teraz znovu so svojím otcom, ktorý bol jeho najlepším priateľom,” uviedla vo vyhlásení hercova rodina. “Angus sa verejne vyjadroval k svojmu boju s duševným zdravím a dúfame, že jeho odchod môže byť pripomienkou pre ostatných, že nie sú sami a nemali by tento boj zvládať v tichosti a osamelosti,” napísali jeho najbližší, ktorí žiadajú v tejto ťažkej chvíli o súkromie a dúfajú, že svet si bude Angusa pamätať pre jeho humor, smiech a lásku ku všetkým.

Predstaviteľ Fezca O’Neilla z Euphorie mal pred sebou sľubnú kariéru a okrem natáčania 3. série sa pripravoval aj na svoju rolu v pripravovanom pokračovaní filmu Vreskot. Žiaľ, pred kamery sa už nepostaví. Jeho úmrtie šokovalo všetkých jeho fanúšikov a spamätáva sa z neho aj Zendaya. “Žiadne slová nestačia na opísanie krásy, akou Angus bol. Som vďačná, že som ho mohla poznať, volať ho bratom a vidieť jeho milé oči a široký úsmev. Bol úžasný v tom, že dokázal rozžiariť každé miesto. Presne tak si ho chcem pamätať,” vyjadrila sa.

“Angus bol ten najzábavnejší človek. Každého okolo seba robil šťastným. Možnosť spoznať ho a pracovať s ním bola jedným z najväčších požehnaní v mojom živote. Moje srdce je zlomené,” napísala jeho kolegyňa Maude Apatow. Angusovi vzdali hold verejne aj ostatné hviezdy Euphorie a tvorcovia tohto seriálu, taktiež Drake, Gigi Hadid, Becky G a mnohí ďalší, ku ktorým sa pripájame aj my.

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.