NINJA KORYTNAČKY majú dnes premiéru!

0
272

Už dnes má v kinách premiéru nadupaný animák NINJA KORYTNAČK: MUTANTSKÝ CHAOS (so slovenským dabingom!) o teen ninjoch, ktorí musia zachrániť milované New York City pred armádou hrozivých mutantov!

Štvorica ninja korytnačiek baví decká po celom svete od roku 1983, kedy ich vymysleli komiksoví tvorcovia Kevin Eastan a Peter Laird. Paródia na komiksy o superhrdinoch ako Superman či Batman prekvapivo zabrala a stal sa z nej hit! Na motívy Korytnačiek už vzniklo množstvo serošov, filmov aj videohier… no a teraz sa bratia pomenovaní po maliarskych velikánoch vracajú v ďalšom filmovom dobrodružstve, a to len vďaka komikovi Sethovi Rogenovi!

„Korytnačkám fandím odmalička, sám som taký nekonečný tínedžer,“ smeje sa Seth! „Chcel som natočiť film pre teens o teens, ktorý bude baviť!“ Vraj sa máme na čo tešiť, keďže Lea, Rapha, Dona aj Mika bude poriadne plieskať puberta!

Film predstaví aj na niekoľko nových postáv, ktoré v príbehu zamiešajú kartami – konečne spoznáme záporákov Leatherjeada či Baxtera Stockmana!

Story sa tentokrát sústredí na časy, kedy korytnačky v uliciach New Yorku ešte len načínali boj so zločinom!

„Po rokoch skrývania sa v newyorských kanáloch štyria korytnačí bratia chcú, aby ich domáci vďaka ich hrdinským činom konečne akceptovali ako normal teenagerov! S pomocou ich ľudskej kamošky April musia čeliť záhadnej zločineckej organizácií – a jej armády mutantov!“ píše distribútor!

Mutantský chaos ináč používa najmodernejší štýl animácie podobný Spider-Manovi či poslednému Kocúrovi v čižmách. Samotný film vznikal v štúdiách v Kanade a Francúzsku celé tri roky!

No a na záver mega správa pre všetkých fanov – štúdio má v pláne množstvo ďalších projektov okolo korytnačích bratov! Či pôjde o ďalšie filmy alebo aj seriál, sa dozvieme už v najbližších mesiacoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.