Kto stojí za AFTER: BOZK?

0
3016

Možno ešte nevieš, že pravdepodobne najväčší teen filmový trhák tohto roka AFTER: BOZK je nafilmovaný podľa rovnomennej knihy doteraz neznámej autorky ANNY TOD. A toto je jej príbeh! Mega zaujímavý, oplatí sa prečítať. Lebo….. možno sa to podarí aj tebe!

Anna Todd má 29 a je vydatá za vojaka. “Mala som 24 a nevedela som, čo so životom. Na nete som čítala veľa fanúšikovskej tvorby, a v jednom bode som sa dostala k tomu, že napíšem niečo sama.” A tak to celé začalo. Na stránke s fanfikciou začala písať storku s hlavným hrdinom, inšpirovaným Harrym Stylesom. Dnes zo série existuje 5 kníh, čoskoro má premiéru prvý film, a okrem toho Anna stihla napísať ďalšie 3 knihy!

Storka o tom, ako vysokoškoláčka Tessa a Harry Styles /ktorý bol v knihe premenovaný na Hardina Scotta/ bola Anninou srdcovkou, keďže sama je veľkým fanom 1D! “Keď som začala, nikto to nečítal. Bola to pre mňa zábavka. Pridávala som denne kapitolu po kapitole a postupne to rástlo.” Keď sa snažila založiť konto na twittri, zistila, že nemože! “Už tam bolo toľko účtov s mojím menom, haha! Vtedy mi doplo, že je to vážne.”

Ale že ide fakt do tuhého pochopila až na stretnutiach s vydavateľstvami v New Yorku. “Chceli odo mňa, aby som celú story stiahla z netu. A ja som opakovala, že to sa nestane.” Veľké vydavateľské domy sa dokonca zúčastnili aukcie, aby jej story vydražili! Víťaz može byť spoko – dodnes sa vo svete predalo viac ako 11 miliónov kópii a jej knihy boli preložené do viac ako 30 jazykov!

A nezabudni, že o filme a hercoch máš prvé infošky už v aktuálnom ZIMNOM MAGAZÍNE KAMOŠA!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.