V Amerike sa už vo veľkom natáča The Gray Man – doposiaľ najdrahší film z dielne Netflixu. Hlavnými hviezdami trileru, natáčaného podľa novely od spisovateľa Marka Greaneyho, budú Chris Evans a Ryan Gosling.

Druhý menovaný stvárni postavu agenta Courta Gentryho, ktorý je po zrade zo strany jeho agentúry na úteku. Po celom svete po ňom pátra Chris Evans ako agent Lloyd Hansen, ktorý má za úlohu Courta zabiť. Dôležitú postavu si v tomto akčňáku zahrá aj Regé-Jean Page. Tvorcovia počítajú s tým, že natočia niekoľko pokračovaní tohto filmu a aby na to dostali práva a financie, snažia sa, aby bol prvý film The Gray Man veľkou bombou.

Približne na konci apríla sa produkcia tejto novej snímky spolu s Chrisom a Ryanom presunie do Čiech, kde bude natáčanie pokračovať. Snáď sa dovtedy situácia s koronavírusom zlepší a budeme môcť k našim susedom vycestovať, aby sme mali šancu tieto mega hviezdy stretnúť.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.