Fanúšikovia jasajú! Emma Watson sa po niekoľkých mesiacoch opäť prihlásila na Instagram. Pauzu od neho mala od minuloročného decembra a návrat na sociálnu sieť prišiel práve v deň jej narodenín. Vo svojom najnovšom príspevku približuje, čo jej odlúčenie od Instagramu dalo a koľko vecí sa stihla naučiť.

“Naučila som sa surfovať (zle), jazdila som na koňoch (to mi išlo lepšie), stihla som veľa terapií (áno, terapie!). S mojím bratom sme spojili sily a začali s novým projektom. V Mexiku som si adoptovala psíka menom Sofia, ktorý nevyzerá ako pes ale ako anjel. Rozlúčila som sa s dedkom a babkou. Založila som ženský enviromentálny investičný fond. Hrala som piklebal a dokonca som hrala aj golf. Ten som sa snažila naučiť hrať všetky moje kamošky. Keď som sa snažila variť, porezala som si prsty na oboch mojich rukách. Kvôli mnohým veciam som sa cítila smutná a nahnevaná. Niektoré veci som spálila.

Naučila som sa viac o láske a o tom, byť ženou. Trvalo mi to tri roky, ale konečne som začala mať každodennú rutinu, ktorá dokážem dodržiavať viac ako pár dní po sebe. Jem zelené jedlo.Režírovala som svoju prvú reklamu. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli dostať sa tam, kde som teraz,” napísala predstaviteľka Hermiony. Okrem toho prezradila, že nové fotky, ktoré postla, vznikli pred rokom, no doteraz sa necítila na to ich zverejniť. Dúfame, že tento jej nový príspevok nie je opäť na dlhú dobu aj posledným a že sa nám bude teraz cez Instagram prihovárať častejšie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.