Aj keď sa Ariana Grande nezvykne vyjadrovať ku komentárom na jej osobu, teraz spravila výnimku. Verejnosť totiž vystrašili jej aktuálne fotky, na ktorých je až príliš chudá. Ľudia sa začali pýtať, čo sa jej stalo a prečo sú jej vidieť kosti. Podľa niektorých dokonca nevyzerá zdravo. To speváčka nemohla nechať len tak a veci dala na pravú mieru. “Chcela som sa vyjadriť k vašim obavám o moje zdravie a porozprávať vám o tom, čo znamená byť človekom, ktorý je neustále pod drobnohľadom,” povedala na začiatku a sama podotkla, že toto často nerobí.

Ariana Grande pred pár dňami v Londýne. Jej vzhľad vystrašil fanúšikov.

“Existuje veľa rôznych spôsobov, ako vyzerať zdravo a krásne. A pre mňa osobne bolo telo, ktoré porovnávate s mojím súčasným telom, najnezdravšou verziou môjho ja. Brala som veľa antidepresív, po ktorých som pila alkohol. Zle som sa stravovala. A keď ste si mysleli, že vyzerám zdravo, nebola som zdravá. Bolo to najhoršie obdobie môjho života,” otvorila sa. “Nikdy neviete, čím si človek prechádza a preto by sme mali byť k sebe láskavejší. Zdravie môže vyzerať inak, než si ľudia myslia. Posielam vám veľa lásky a myslím si, že ste krásni bez ohľadu na to, čím si prechádzate, bez ohľadu na vašu váhu, bez ohľadu na to, ako v týchto dňoch vyzeráte,” povedala a dodala, že niekedy je lepšie odignorovať niečo, čo sa vám nepáči.

V aktuálnom Kamošovi dostala svoj priestor aj Ariana, kúpiš už len pár dní!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.