Minimálne od doby, od kedy žije Sima vo svojom vlastnom dome, sa fanúšikom na sociálnych sieťach často prihovára zo svojej kuchyne. Bolo preto len otázkou času, kedy si niečo z jej receptov nebudeme musieť len urobiť doma, ale budeme si to vedieť niekde reálne kúpiť už ako hotový produkt. Konečne je ten moment tu a svoju veľkú novinku oznámila speváčka na Instagrame.

“Nie som tehotná, nejdeme sa brať, nepožiadal ma o ruku,” začala v úvode ohlásenia svojej novej spolupráce s čerpacími stanicami OMV. Na nich sa totiž začala predávať Simina takzvaná Vážna bábovka. “Po niekoľkých rokoch som prijala spoluprácu, pretože mám v nej voľnú ruku a je len prirodzeným odzrkadlením toho, čo som na livestreamoch robila,” vysvetľuje. “Veľmi sa z toho teším a verím, že vám bábovka chutí.”

Na tomto projekte začala spolupracovať pred niekoľkými týždňami a aby bola bábovka tip-top, podľa jej receptu ju upieklo 10 rôznych firiem. Nasledovala ochutnávka, na základe ktorej vybrala Sima tú, ktorá chutí a vyzerá rovnako, ako tá z jej kuchyne. Vážnu bábovku si môžeme vychutnať už teraz, a to dokonca v kávovom kombe s cappucinom v špeciálnom poháriku s podpisom speváčky. Na záver len spomenieme, že bábovka od Simy je limitka a v predaji bude iba do konca septembra.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.