Čo čaká na teens zo strednej školy East Highland? Natáčanie najnovšej série Euphorie je už dávnejšie na konci a my vieme, na čo sa môžeme v kontroverznom seroši tešiť tentokrát!

Obľúbený seroš so Zendayou, ktorá hrá problémovú teen Rue, uviedlo HBO ešte v júni 2019. Enormný úspech šouky nikto nečakal, a tak sme sa v januári 2022 dočkali pokračovania, no a teraz je na rade séria číslo 3! 

Dvojka skončila šokujúcou smrťou jednou z hlavných postáv, ktorú sme mnohí oplakali. Čo teraz čaká Rue? „Je dôležité, aby videla svetlo na konci tunela, pretože všetci vieme, že je to napriek všetkému vnútorne krásny človek. Či to už konečne uvidí aj ona sama, je len a len na nej,“ povedala Zendaya. „Moja najväčšia túžba je, aby sa na Rue vedeli naladiť aj ostatní a fandili jej na ceste uzdravenia sa a osobnostného rastu. Dvojka ju zásadne zmenila.“ 

Rue na odvykačke

3. séria nás prevedie odvykačkou, na ktorú sa Rue sama prihlási. Spoznať by sme mali viacero postáv mimo jej strednej školy. Dočkáme sa viac Elliota, Nata a napríklad aj mamky Rue! Uvidíme tiež, ako dopadne milostný vzťah medzi Rue a Jules!

Postava, s ktorou v 3. sérii nerátaj, je Kat Hernandez! Herečka Barbie Ferreira potvrdila ešte minulé leto, že sa na pľac už nevráti. Škoda toho, Kat sme mali radi! Už dnes vieme, že štáb sa na pľac vráti niekedy v lete, filmovať sa má v New Yorku, Londýne či v Singapure! Ak by to bola pravda, novej série sa, žiaľ, skôr ako budúci rok nedočkáme. HBO si na projekte dáva záležať, keďže po Hre o tróny ide o jeho najsledovanejší seroš! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.