Nie je pochýb, že Instagramu vládnu športovci. Len v prvej desiatke najlajkovanejších príspevkov na tejto sociálnej sieti sú Cristiano Ronaldo a Lionel Messi hneď 9-krát. Medzi nimi sa nachádza len účet Chrisa Godfreya s názvom world_record_egg, ktorého doposiaľ jediný príspevok – fotka vajca – bol donedávna zároveň absolútne najlajkovanejším príspevkom na celom Instagrame s počtom vyše 58 miliónov lajkov. Všetko je už ale inak a na druhé miesto ho posunul Lionel Messi. Jeho post z Majstrovstiev sveta vo futbale, ktoré so svojim tímom vyhral, má aktuálne bezmála 75 miliónov lajkov, čím ďaleko prekonal doterajšieho rekordéra.

Pre zaujímavosť, spomínaný príspevok Messiho získal prvých 10 miliónov srdiečok len za 39 minút od zverejnenia. Zosadiť obyčajné vajce z trónu kráľa Instagramu mu netrvalo ani 48 hodín. Pokiaľ ide o minulý rok, s úspešnými postmi sa na Instagrame nedarilo len Lionelovi a Cristianovi, ale napríklad aj takej Zendaye. Jej narodeninové blahoželanie Tomovi Hollandovi si získalo vyše 25 miliónov lajkov a stalo sa Zendayiným TOP príspevkom. Aj samotný Tom sa počas uplynulého roku postaral o svoj doteraz najúspešnejší instagramový príspevok. Jeho meme, ktoré zverejnil v súvislosti so Spider-Manom si vyslúžilo bezmála 25 miliónov lajkov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.