Kórejské vydanie Vogue sa vo svojom najnovšom čísle venovalo Jennie. Členke BLACKPINK nielenže urobili nové fotky, ale taktiež ju vyspovedali. Reč bola napríklad o cestovaní, o jej plánoch aj inšpirácii. A to všetko, čo Jennie povedala, si môžeš prečítať v tomto článku.

 • o jej plánoch na rok 2023:
  “Minulý rok bol veľmi hektický a rušný. Dúfam, že tento rok sa okrem práce budem viac a lepšie starať o seba a mojich milovaných. Želám si, aby som strávila viac šťastných chvíľ s ľuďmi, ktorých mám rada.”
 • o cestovaní:
  “Mám rada, keď chodím po miestach, kde cítim jedinečnú atmosféru toho miesta. Niekedy si idem pozrieť pamiatky, inokedy zasa trhy. Počas európskeho turné som navštívila vianočné trhy v každom meste, v ktorom sme boli.”
 • o tom, ako zvláda koncertovanie po celom svete:
  “Myslím, že je dôležité vytvoriť si prostredie, v ktorom sa budem cítiť čo najpohodlnejšie, no zároveň mi bude aj dôverne známe. Takže vždy, keď idem na turné, mám tendenciu brať so sebou veľa batožiny, ako keby som sťahovala celú svoju izbu tak, ako je, ale to, čo je zo všetkých vecí najdôležitejšie je môj vankúš. Dávam si pozor na to, aby som si zobrala vankúš, ktorý používam doma, aj keď idem do zahraničia.”
 • o inšpirácii:
  “Inšpiráciu čerpám z tých najmenších vecí. Dokáže ma inšpirovať tvar oblaku, ktorý som videla, z časopisov alebo ľudí, ktorých som videla. V poslednej dobe som ale načerpala veľa inšpirácie z ľudí a budov, ktoré som videla popri cestovaní.
 • o tom, k čomu by sa chcela vrátiť:
  “Nie je to žiadny projekt, ktorý by som chcela znovu urobiť. Rada by som ale znovu vyskúšala natáčanie filmovou kamerou, ktorú som teraz zanedbávala.”
 • o tom, že je pre veľa ľudí vzorom:
  “Byť niekoho vzorom je pre mňa veľká pocta a som za to veľmi vďačná. Dúfam, že tento rok bude opäť rokom, v ktorom budem môcť byť lepším príkladom pre tých, ktorí ma podporujú.”

K-Popu a jeho hviezdam sa venujeme aj v aktuálnom čísle Kamoša, kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.