Opäť je jednotka! Selena Gomez je aktuálne opäť najsledovanejšou ženou na Instagrame. Prevalcovať v počte followerov donedávna najsledovanejšiu Kylie Jenner sa jej podarilo jedinou fotkou. Tú pridala na dvakrát, keďže chvíľu po jej prvom postnutí ju vymazala, pretože jej prišla too much. Potom si však povedala: “No a čo?!” a zavesila ju na instáč znovu. Odrazu jej lajky aj followeri začali pribúdať v miliónoch a aktuálne má jej profil 386 miliónov sledovateľov, čo je o 6 miliónov viac, než má Kylie Jenner, ktorá je teraz 2. najsledovanejšou ženou na tejto sociálnej sieti.

Táto fotka spôsobila šialenstvo a zo Seleny spravila opäť najsledovanejšiu ženu na Instagrame.

Mnohí fanúšikovia Seleny si myslia, že speváčka a herečka je opäť number one z dôvodu, že prirodzenosť vyhrala nad umelou krásou. Krátko na to sa Sel na TikToku vyjadrila, že si opäť dáva na čas pauzu od sociálnych sietí. “Na chvíľu sa chystám stiahnuť zo sociálnych sietí. Mám 30 a som na to príliš stará. Ale veľmi vás milujem a uvidíme sa skôr či neskôr. Len si dám na chvíľu pauzu od všetkého,” povedala a ešte predtým sa stihla vyjadriť k tomu, že je na Instagrame opäť najsledovanejšou ženou: “Som veľmi šťastná. Cítim sa požehnane. Mám tých najlepších kamošov a najlepších fanúšikov na celom svete. Nemôže byť šťastnejšia,” uviedla.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.