Pred pár dňami sme ťa informovali, že Gigi Hadid & Zayn Malik sa stanú rodičmi. Gigina mama Yolanda informáciu potvrdila pre holandskú talkšou RTL Boulevard a prezradila, že sa neskutočne teší na vnučku, ktorá sa narodí v septembri. ÁNO – Gigi so Zaynom budú mať DIEVČATKO. O svojom tehotenstve neskôr prehovorila aj samotná Gigi v rozhovore s Jimmym Fallonom.

“Som naozaj šťastná. Chceli sme to oznámiť inak, no je ťažká doba. Sme veľmi radi za každé blahoželanie a podporu, ktoré dostávame,” povedala modelka. Okrem toho prezradila, že už má typické mamičkovské chute a zvýšené hladiny hormónov spôsobili, že kvôli narodeninovej torte, ktorú pred pár dňami dostala od mami, plakala od dojatia skoro.

Skutočnosť, že je tehotná práve v tomto období považuje za pozitívnu. „Možno je aj dobre, že je to v týchto časoch. Musím byť doma, preto si môžem naozaj prežiť a precítiť každý jeden deň, naozaj to skúsiť a zažiť celé toto obdobie v pokoji,“ uzavrela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.