Speváčka Billie Eilish k nám bude opäť trochu bližšie. Uvidíme ju totiž na plátnach kín. Konkrétne pôjde o záznam z jej triumfálneho a vypredaného koncertu v londýnskej O2 aréne v podobe jedinečného prenosu. Jedinečného preto, lebo sa bude vysielať iba v piatok 27. januára na celom svete. Tešiť sa môžeš na doposiaľ nezverejnenú rozšírenú verziu tohto strhujúceho koncertného filmu s názvom Billie Eilish Live at The O2. Ten trval 95 minút, speváčka na ňom odspievala 27 piesní, pričom ju snímalo 20 kamier. Tie zaznamenali intímne a nezabudnuteľné momenty medzi Billie a jej publikom, ktoré si budeš môcť vychutnať aj ty.

“Vždy som chcela natočiť film, ktorý by zachytil atmosféru mojich koncertov. Posledných 16 mesiacov bolo pre mňa špeciálnych, mohla som byť znovu na turné, vystupovať naživo a zdieľať svoj priestor s toľkými úžasnými ľuďmi z celého sveta. Tento film je vizuálnou živou skúsenosťou a spomienkou pre nás všetkých. Oslavuje všetko, čo na tomto turné milujem a čo je najdôležitejšie – každého, kto sa na mňa prišiel pozrieť,” uviedla Billie. Nerozšírená verzia koncertu Billie Eilish Live at The O2 bola pôvodne naživo vysielaná v rámci série Apple Music Live a nedávno bola nominovaná na Grammy. Teraz si vystúpenie budú môcť v predĺženej a rozšírenej verzii pozrieť fanúšikovia v kinách po celom svete.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.