Miley Cyrus & Lili Reinhart hovoria o instagrame, vychrtlých holkách a nereálnych fotkách!

Ako iste vieš, Miley Cyrus vysiela na svojom instáči denne showku BRIGHT MINDED, kde si pozýva kopec zaujímavých hostí, s ktorými rozoberá horúce témy. Tentokrát sa dala dokopy s hviezdou seriálu Riverdale Lili Reinhart a spoločne v epickom livestreame riešili, ako ľahko sa dá prepadnúť ilúzii dokonalosti na instagrame, a ako táto sociálna sieť ovplyvňuje názor ľudí na dokonalý život a telo.

“Na instagrame ide o to, aby si ukázal/a svetu svoje najlepšie ja. Vždy som k sociálnym sieťam pristupovala tak, že nechcem prezentovať svoje najlepšie ja, pretože tak to v skutočnom živote nefunguje. Proste to nie som ja,” vysvetľuje Lili. “Je náročné zmieriť sa s takýmto štandardom, pretože nie všetci dokážu postovať svoje škaredé fotky. Myslím si, že by to mala byť platforma pre fotografov, kde ukážeš svetu svoju kreativitu. Namiesto toho tam vidíš útle postavy a holky, ktoré sa snažia byť čo najchudšie. Je to zle, pretože tým všetky ďalšie baby presviedčajú, že aj ony môžu mať také tenké boky. Keď vidím vychrlú holku, ako postuje svoje ešte vychrtlejšie fotky, je mi z toho smutno.”

Miley zase priznala, že nedávno sa zosypala – a to len preto, čo všetko videla online. Pristihla sa pri tom, ako plače a porovnáva sa s fotkami, ktoré našla na instagrame. “Platformy ako instagram sú čisté ilúzie. Ľudia tu postujú fotky, ktoré nemajú nič s realitou. Myslíš si, že je to pravda, a pritom ide o čistý blaf.”

“Čím viac sa bavíme o našich nedostatkoch, tým jednoduchšie sa môžeme vzájomne podporiť. Ak vieš, že okolo teba je množstvo ľudí s rovnakými myšlienkami, odrazu je jednoduchšie zmieriť sa s vlastnými nedostatkami,” uzavrela Lili!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.