Bude to pre teba šokujúce, ale množstvo celebs má v skutočnosti súrodencov, o ktorých fanovia ani netušia! A, ako inak, mnohí z nich nie sú vôbec na zahodenie! Koho doma ukrývajú Zac Efron či Taylor Swift?

Fanovia popkultúry, samozrejme, poznajú slávne páry ako Miley a Noah Cyrus, Dylan a Cole Sprousovcov, Maddie a Mackenzie Ziegler či Bellu a Gigi Hadid! Už menej sa hovorí o tajných súrodencoch, ktorí verejne až tak známi nie sú. 

Taký Zac Efron napríklad povedal, že jeho mladší brat Dylan vyzerá lepšie! 😮

„Šťastný oneskorený súrodenecký deň môjmu bráškovi, ktorého milujem. Keďže máme obaja rovnaké gény, tvoríme sakramentsky dobrý tím,“ zdieľal ešte v máji 2016 na instáči!

S Dylanom v roku 2017 dokonca natočili spoločnú reklamu na športové oblečko Columbia! „Pretekám vo vytrvalostných športoch. Kvalifikoval som sa na bostonský maratón a dokončil som dva triatlony Iron Man,“ rozplýval sa Dylan v reklame, zatiaľ čo Zac žartoval o tom, že má viac talentov ako než sa len ukazovať bez trička hh! 

Dylan sa úprimne rozhovoril o dospievaní so Zacom aj počas nedávneho rozhovoru: „Bolo to zaujímavé, pretože som bol na svoj vek vždy naozaj veľký a Zac bol na svoj vek dosť malý. Vždy sme medzi sebou bojovali, už odmalička. Zápali sme a udierali sa, vždy sme mali taký bojovný vzťah. A potom sa Zac dostal do puberty, takže ma trochu naštartoval. Prešiel rok alebo dva, keď bol zrazu o desať centi vyšší ako ja a mohol ma konečne nakopať do zadku,“ spomína so smiechom na staré časy.

„Vyrastali sme takto len preto, že sme boli odlišní a on bol oveľa starší. Proste sme sa venovali rôznym veciam. A potom, keď som skončil vysokú, Zac ma skutočne vzal pod svoje krídla a nechal ma bývať s ním, keď som dostal svoju prvú prácu v Los Angeles. Naozaj sa stal tým starším bratom a vtedy by som povedal, že sme sa skutočne zblížili. Náš vzťah sa viac rozvinul, keď sme sa obaja stali dospelými a prestali sme medzi sebou toľko bojovať.“ Aww!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.