Vírus si nevyberá. Nakazil už britského premiéra, princa a aj celebrity!

Počet ľudí, ktorí sa nakazili novým koronavírusom, vzrástol za posledné týždne na milióny a medzi nimi aj mnoho z našich obľúbencov. Nakazili sa Tom Hanks s manželkou a to priamo počas filmovačky a okrem nich aj mnoho ďalších hercov či spevákov. Prerušené sú všetky turné, koncerty sú zrušené, nebežia ani žiadne športové súťaže a koniec je v nedohľadne.

Vírusom sa nakazila aj autorka Harryho Pottera JK ROWLINGOVÁ. “Posledné 2 týždne mám všetky symptómy C19, no testovaná som nebola. Ďakujem za všetky pekné správy, už som úplne zdravá,” napísala na twitter!

Začiatkom apríla speváčka P!NK priznala, že tiež prekonala koronavírus! “Pred dvoma týždňami sme s mojím 3-ročným synom mali obaja príznaky. Našťastie mal náš rodinný lekár prístup k testom a nanešťastie vyšli pozitívne. Spolu s rodinou sme zostali doma a nasledujúce týždne sme dodržiavali karanténu. Len pred pár dňami nás testovali znovu, chvalabohu, negatívne.”

Symptómy nového koronavírusu mala aj aktivistka GRETA THUNBERG a hoci nebola testovaná, nakaziť sa mohla cestou s5 do Európy. “S otcom sme cestovali z Bruselu, kde je množstvo nakazených ľudí. Mal horúčku a znášal to ťažšie než ja, takže predpokladám, že sme ho spolu prekonali.”

Pozitívne vyšli testy hercovi CARLOVI LENTZOVI, ktorý hral pastora v songu HILLSONG CHURCH od Justina Biebera. “Odrazu som sa cítil nanič, tak som sa dal otestovať a prišiel pozitívny výsledok. Som v pohode, no chcem povedať, že korona je reálna. Symptómy sú skutočné. Je to ako chrípka, len si ju vynásob 50timi. Stále sa necítim sám sebou, no teším sa, každým dňom sa to zlepšuje. Môj dych je trochu menej pružný, no žijem. Neberte to na ľahkú váhu, decká!”

Pozitívne boli na koronavírus testovaní aj AARON TVEIT, ktorého poznáš z Gossip Girl, modelka CHARLOTTE LAWRENCE, producent Camily Cabello či Post Maloneho ANDREW WATT, influencerka ARIELLA CHARNAS či herec OCEAN MATURO! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.