Nedávno sme ťa informovali o tom, že chalanov čaká od hudby kvôli sólovým projektom a nútenej vojenskej kórejskej službe pauza. Ešte predtým však stihli vydať novú dosku PROOF s troma novými hitovkami, vrátane titulného single „We Are Bulletproof“! 

Ide o zberateľský kúsok, ktorý vyšiel v júni 9 rokov od prvého štúdiového albumu. PROOF pozostáva až z 3 CD-čiek a 48 songov a podľa vydavateľa ide o výberovku, ktorá „reprezentuje minulosť, súčasnosť a budúcnosť kapely!“

Chalani z BTS majú za sebou ináč ďalší plodný rok — v apríli ponúkli počas 4 dní v americkom Vegas množstvo koncertov, no a potom sa predstavili aj na odovzdávaní cien Grammy, kde zahrali svoju hitovicu Butter! „Jasne, že je okolo Grammy veľa hluku,“ povedal vtedy RM. „Ale my sme do Vegas neprišli kvôli Grammys. Prišli sme kvôli ARMY! Rekordy, tituly, úspechy, trofeje, to všetko je dôležité, ale pre nás to neboli dôvody, pre ktoré sme začali tvoriť hudbu!“

Keďže chalanov teraz čaká od BTS pauza, pozrime sa na to, ako vyzerala ich cesta k úspechu!

Decká začali ako malý k-pop zázrak pod záštitou neznámej agentúrky Big Hit, no časom si získali vernú fanúšikovskú základňu, známu ako ARMY. Dnes sú jej súčasťou stovky miliónov ľudí po celom svete! „Zjednotil nás spoločný sen — produkovať hudbu, ktorá odráža naše hživoty, naše hodnoty, našu zraniteľnosť a úspechy,“ povedal RM.

pripravil: peter394

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.