Novinka od KONTRAFAKTU

0
1400

Dlhých 6 rokov čakali fanúšikovia Kontrafaktu na nový album a konečne sa dočkali. Trojica Rytmus, Ego a Anys ho pokrstí vo veľkom štýle. Chalani chystajú megashow, ktorou uvedú do života svoje spoločné dielo. O albume s názvom „KONTRAFAKT REAL NEWZ“ dopredu veľa prezrádzať nechcú, ale vravia že hip-hop za ostatné roky nenormálne vyspel a ich album bude opäť posúvať doterajšie levely. Pokrstia ho na dvakrát. Parádna žúrka čaká fanúšikov v bratislavskej Incheba Expo Aréne 26. decembra a o dva dni na to v pražskom Fore Karlín.

Tak toto bude udalosť roka! Kontrafakt pripravuje na Vianoce fantastickú šou, ktorou uvedie do života dlho očakávaný album. Zatiaľ o ňom veľa nechcú hovoriť, ale sľubujú, že fanúšikovia sa majú na čo tešiť.

„Nechajte sa prekvapiť. Kontrafakt je proste známy tým, že sa snaží prirodzene zvýšiť level vo všetkých sférach rapu. Máme víziu a hlad. To je hlavne. Mier,“ vraví Rytmus,ktorý je jednou z najznámejších postáv česko-slovenskej hip-hopovej scény.

„Cez leto sme makali na novom albume a koncertne obiehali celé Česko-Slovensko až do zodrania hlasiviek. Za ostatné roky hip-hop enormne vyspel. Náš album vychádza už 1. decembra, ale vytvárame k nemu nenormálnu vizuálnu šou,“ dodáva Ego.

Album „KONTRAFAKT REAL NEWZ“ uvedú chalani do života najskôr v Bratislave a potom v Prahe.

„Pripravujeme koncert, ktorý má svojho režiséra, dizajn stagu a nákladnú výpravu. Všetko bude dopredu riadne vymyslené a vyskúšané. Je to úplne iný formát koncertu, ako vidieť napríklad na festivaloch. Takýto typ koncertu by mala jedna 20 rokov fungujúca kapela, taká ako tá naša, mať, a my ho máme v hlavách už dlho. Preto sme radi, že je to konečne tu,“ dopĺňa DJ Anys.

Oba krsty organizuje agentúra Evency.

„My spolupracujeme s chalanmi z Kontrafaktu už dlhé roky a vždy je to z ich strany veľmi profesionálne. Máme za sebou viacero spoločných veľkých akcií a zatiaľ všetky dopadli veľmi dobre, verím, že to bude aj tento raz podobné. Každé jedno podujatie s nimi je vždy na vyššej a vyššej úrovni a tak je to aj pre nás zakaždým výzva . Darmo, je cítiť, že sú špičkou vo svojom odbore,“ uzatvára Marko Šebesta z Evency.

Šou spojenú s krstom chalani predvedú najskôr v Bratislave, konkrétne 26. decembra v Incheba Expo Aréne. O dva dni neskôr, 28. decembra album pokrstia vo Fóre Karlín v Prahe. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal.

Foto: Matúš Zeťák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.