Dosť bolo práce! To si povedal Chris Evans, ktorý točil posledné roky jeden film za druhým a ponuky sa mu aj naďalej hrnú. V rozhovore k jeho aktuálnemu filmu The Gray Man priznal, že sa poslednú dobu cíti osamelý. Filmový priemysel mu vraj nedovoľuje sústrediť sa na svoj súkromný život a lásku. Herec si však povedal, že je najvyšší čas nájsť si niekoho, po koho boku strávi zvyšok svojho života.

“Práve som mimoriadne sústredený na hľadanie partnerky – niekoho, s kým chceš žiť. Milujem to, čo robím. Je to skvelé a venujem tomu všetko, čo mám. Ale toto odvetvie je plné pochybností, váhania a zmien v zmysle skutočnej snahy nájsť niekoho, o koho sa môžete oprieť,” povedal. Okrem toho tvrdí, že jeho práca a s ňou súvisiace neustále cestovanie často odradí potencionálne známosti. Preto teraz trochu spomalí a bude sa obzerať po niekom, s kým by mohol stráviť zvyšok svojho života a venovať mu všetok svoj čas. Držíme palce, Chris.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.