Len pred pár dňami zverejnila skupina BTS nový singel Yet To Come aj s videoklipom a následne šokovala fanúšikov informáciou, že si dávajú pauzu. Naplnili sa tak fámy, o ktorých sa už nejaký ten piatok hovorilo a ARMY majú strach, že sa najznámejšia a najúspešnejšia K-Pop skupina nadobro rozpadne. Jej členovia sa totiž chcú sústrediť na sólové projekty a taktiež budú musieť absolvovať povinnú vojenskú službu. “Nemal som čas osobne rásť. Nielen z hľadiska schopností, no aj ako človek. Som veľmi odlišnou osobou od tej, ktorou som bol pred 10 rokmi. Potrebujem čas na to, aby som o sebe začal premýšľať a stal sa sám sebou. V minulosti som bol do istej miery schopný vyvážene balancovať medzi mojou vlastnou hudbou a skupinovými aktivitami, no teraz to už takto ďalej nejde. Uvedomil som si, že potrebujem nejaký čas sám pre seba.” vysvetlil v úvode RM.

“Veľakrát som o tom hovoril aj s členmi skupiny. Mám pocit, že musíme stráviť nejaký čas oddelene, aby sme potom mohli znova spoločne začať. Myslím si, že toto načasovanie je naozaj dôležité, takže dúfam, že to nevidíte len negatívne,” vyjadril sa J-Hope. “Nie je to tak, že sa rozpadneme. Iba chceme začať tvoriť aj sólo veci,” dopĺňa ho Suga. “Práve začíname premýšľať o tom, akým spôsobom chceme zostať fanúšikom v pamäti. Mám dojem, že práve preto prechádzame ťažkým obdobím. Sme vo fáze, kedy začíname hľadať svoju identitu,” tvrdí Jimin. “Pri tak dlho strávenom spoločnom čase som začal mať pocit, že sa zo mňa stáva stroj. Tiež mám svoje vlastné koníčky a veci, na ktorých by som chcel pracovať sám,” vysvetľuje Jin a prehovoril aj V: “J-Hope mi raz povedal, že aj keď sa budeme sústrediť na naše sólové aktivity, neskôr, keď sa znova stretneme ako skupina, budeme mať synergiu ako nikdy predtým. Bude to ešte lepšie ako predtým!” Upokojiť fanúšikov a ubezpečiť ich, že BTS tu stále budú sa snažil Jungkook: “Stále máme veľa vecí, ktoré chcem ako skupina podniknúť. To, že sa chceme zameriavať aj na individuálne aktivity neznamená, že sa rozpadáme,” objasnil. Ako to celé s BTS nakoniec dopadne a či neskončia ako One Direction je nateraz otázne. Tak či tak im v ich plánoch držíme palce a veríme, že sa chalanom bude dariť.

V aktuálnom Kamošovi sa venujeme aj K-Popu a nájdeš v ňom aj poster Jimina, kúpiš práve teraz!

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.