Pred rokom sme ťa informovali, že Liam Payne a Maya Henry odvolali zásnuby a už netvoria pár. Netrvalo však dlho a dvojica si k sebe opäť našla cestu a skúsila to spolu znova. Niekoľko mesiacov sa zdalo, že všetky spory sú medzi nimi urovnané a nakoniec sa svadby dočkáme. Skutočnosť je dnes ale úplne iná a Liam Payne sa údajne poza Mayin chrbát začal stretávať s modelkou Alianou Mawla. O tom, že medzi Liamom a Alianou niečo je sa Maya dozvedela až zo sociálnych sietí, na ktorých sa začala šíriť fotka Liama s jeho novým objavom. Zahraničné médiá tvrdia, že Liam podviedol Mayu s Alianou.

Liam a Aliana na letisku v Londýne.

“Prestaňte mi, prosím posielať fotky môjho snúbenca s inou. Celá situácia je pre mňa dosť ťažká aj bez toho, aby som sa na tie fotky pozerala,” napísala Maya. Či ju Liam naozaj podviedol alebo v čase, keď si začal s Alianou, bol už slobodný, nateraz nie je jasné. Jasné ale je, že medzi Liamom a Mayou je definitívny koniec a Liam je už, zdá sa, šťastný s inou.

Toto je nový objav Liama – Aliana Mawla.
Prvá fotka Liama s Alianou.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.