Ľudia z celého sveta podstupujú náročné zákroky, aby skrášlili svoj vzhľad. Plnešie pery, krajšie líca či nový nos — to všetko sa dá v súčasnosti upraviť aj opraviť! Kto všetko podstúpil plastiku a nebál sa o nej prehovoriť?

Hviezda série High School Musical Ashley Tisday absolvovala plastiku nosa, po ktorej ju čakali dlhé zdravotné komplikácie! Prezradila, že jej to napokon spôsobilo vážne depresie. „Najťažší paradoxne nie je proces hojenia, ale médiá, ktoré sa ťa furt snažia vykresliť ako niekoho, kto sa nepáči sebe samému. Ja som sa milovala, ale v tom čase som si toho prosto nebola plne vedomá. Koniec koncov, videli ste, čo som nosievala, haha! Bola som hrdá na to, kým som a nič z toho sa nezmenilo,“ napísala herečka. „Plastika nebola pred rokmi tak akceptovaná ako dnes. Keď som mala za sebou operáciu, bola som mnohími súdená, prehliadaná a mala som pocit, akoby všetci chceli, aby som sa za svoje rozhodnutie hambila. Pritom to bolo rozhodnutie, do koho nie je dodnes (!) nikoho nič!“ Ashley si ináč nechala spraviť aj prsia, implantáty si však neskôr nechala odstrániť!

Zlú skúsenosť mala s plastikou aj modelka Bella Hadid. „Želám si, aby som si ponechala nos mojich predkov,“ prezradila. „Myslím, že by som ho časom akceptovala.“

„Na nete visia fotky z mojich teen čias. Pretože ľudia videli moju selfie spred 10 rokov, myslia si, že som sa plastikou totálne odfajčila. Ale nikto z nás nevyzerá v dospelosti tak ako v 13-tich, mýlim sa?“ pýta sa Bella.

Svoje vedia aj youtube hviezdičky Dixie D’Amelio a Charli D’Amelio. Dixie priznala, že si zlomila nos, a tak musela podstúpiť plastiku, aby ho vrátila tam, kde bol predtým! Charli si nechala tiež spraviť nose job, pretože mala problémy s dýchaním. Dnes sú obe baby úplne v pohode!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.