Láska sa dá prejavovať rôznymi spôsobmi. Brooklyn Beckham si na počesť svojej snúbenice Nicoly Peltz nechal urobiť už niekoľko tetovaní. To však nestačilo a dvojica najnovšie urobila na prejav svojej veľkej lásky naozaj čudnú vec. Svoje vytrhnuté zuby múdrosti odniesli do zlatníctva, kde si ich nechali obaliť zlatom. Vznikol z toho šperk a teraz obaja nosia na krku zub múdrosti toho druhého.

Takto vyzerá znak lásky Brooklyna Beckhama & Nicoly Peltz.

Z našich zubov múdrosti som urobila náhrdelníky. Brooklyn, ty si môj najlepší priateľ,” napísala nadšená Nicola, ktorá zverejnila fotku ich šperkov. “Slovami nedokážem opísať, ako veľmi ťa ľúbim. Nicola, som najšťastnejší človek na tejto planéte. Budem ťa milovať až do smrti. Je to ten najlepší darček od mojej najúžasnejšej snúbenice. Si tá najlepšia vec, aká sa mi v živote stala,” reagoval Brooklyn. Nuž, niekto si prejavuje lásku kvetmi alebo ľúbostnými listami, niekto zasa náhrdelníkom zo zubov.

Brooklyn s jeho novým náhrdelníkom.

V špeciálnom dvojčísle Kamoša síce Brooklyna nenájdeš, no natrafíš v ňom na jeho brata Romea – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.